Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gerçek FRp Sitesi

Sorj

Öne çıkan mesajlar

Yaw bi site yapmaya karar verdim bi kaç kişi daha arıyorum Php asp yada asp.net bilcek (haxor ;P) Oyunumsu gibi olcak ama pek oyun olmicak Role play severler için yapıcam
bütün şeyirlerin şehirlerin han (chat sistemi) ı olcak diğer şehirlerle irtibata geçmesi için forum kullanıcak ama forum da Gerçek hayat gibi 1 yada 2 günde gidecek mesaj Harita çizcez bi dene Ona göre yol uzunluğu kaç saatte gider fln öyle tespitler yapcaz yani Sanal da gerçeğe yakın ne varsa yapmaya çalışcam Hosting Eno nun şirketi düşünüyorum :D cok cazip ama bi konuşamadım Eno ile

Gerçekten cok orj projem var Ama yardıma ihtiyacım da var hani ;) 3 4 kişi olsak yeter sanırım[signature][hline]memoenzim le ayşeenzim birleşirse ortaya muhareemzin cıkar
Sosyal ağlarda paylaş

öleyimdir fln :P

ya Karakter yaratcanız Yanda Roll Şeysi olcak ona göre stat vercek randomize skiller olcak fln uonun text base ini düşünün ama Rp daha ön planda olcak oyun baya bi geriden takip etcek yaratık öldürme fln öyle yok www.yuzuklerinefendisi.com.tr deki gibi böle bi an cıkcaklar kacırdın kacırdın yoksa :D[signature][hline]memoenzim le ayşeenzim birleşirse ortaya muhareemzin cıkar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...