Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bunu 13 yaşında yazmıştım:)

Lord_Dark_Knight

Öne çıkan mesajlar

o kadarda diil ya 13 yaşı orta 1 e tekavül ediyor ben zaten siftahı 14 ümde yapmıştım. pekte garipsenicek bir durum degil. muhtemelen o zamanlarda ögrenmiştir dogaçlama olayını ve yazarken kullanmıştır. ama güzel olmuş allah için o yaşa göre. bende geçenlerde buldum küçükken yazdıgım günlügü ve feci şekilde duygulanıp aglamıştım. neler hayal edermişim nelerle karşılaşmışım ne durumlara gelmişim. o günlük , tokat gibi yapışmıştı sanki suratıma. bu yaşta yapmak istedigim tüm hayallerimin, umutlarımın erimiş resmen. ozamanlar zaman makinesi yapmak istermişim... şimdi bile yapmak istiyorum. keşke yapabilsemde yaşamımı degiştirebilsem.[signature][hline]Diez:
Kalgeldi
lvl 1x sin
Sosyal ağlarda paylaş

13 yaşında lise 1 de olduğuna göre arkadaş çok zeki ki sınıf filan atlamış olmalı heralde, öyle şeyler yazabilmesi de normal.Benim de 96 dan başlayıp 02 ye kadar yazdığım bi defterim vardı yok bahçede ip atlarken atakanı görmüşüm de heycanlanmışım(heralde o sıralar atakanda çoğunluğun burda yazdığı gibi pipisyle oynuyodur..) abuk sbuk şeyler,şiir yazmayı denemişim yok portakal güzel,sular kakayı iter iter temizlenir tuvaletler bundan sorumludur büyükler vs.. heralde 13 yaşındaki bi çocuğun olması gerektiği gibi :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...