Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warrior Reskill Points yardım !!

OogieBoogie

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar ben aynı isimle oyunda lvl40 bir savaşçıyım.Ares teyim.USKO resmi sitesinde bolca vakit geçirip gördüm ki Warrior sınıfının özel yetenekleri var.Mesela lvl30 da açılması gereken CLEAVE ya da tek bir canavara PROVOKE etme yeteneği..Ama ben lvl40 ım bende hiçbiri yok.Atak tamamen açtım..Passion da..Ama onlar yok.RESKILL için 5 milyon civarı istiyor Kaptan Kunabarl.Bunu yaptırırsam o yeteneklere kavuşabilirmiyim? Yani eski yeteneklerden CARVING mesela ne bileyim ya da BLOOD of HATE gider mi ?? Lütfen yardım edin..
Sosyal ağlarda paylaş

Ares de passiona vereni duymadım diğer serverlarda varsa bilmiyorum.Attack-defance olarak verceksin skillerini re-skill yapınca passiıondakileri defance a verceksin eğer attack warior olmak istiyorsan lvl kadarının atack a gerisini defance ye verceksin tabiki passion skill lerin kaybolcak

dip: :(

[Bu mesaj BuRiAL_TR tarafından 02 Haziran 2005 16:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RockManiak, 02 Haziran 2005 18:48 tarihinde demiş ki:
eğer chield takmıcaksan defans a vermene gerek yok.
atack/berserker en uygunu,
hem atack speed hıslanır hemde bakalarına yada scrola ihtiyac duymadan kendine str verebilirsin doru olanı sen secmelisin

Evet hiç defance ye verme kalkan kullanmıcaksan elinde kılıçla bir vurusun sonra ölürsün defansız o skiller passive ama ne kadar işe yaradığı konusunda sanırım hiç bir fikrinz yok sıfır resitlerinde o paper mageler yakar kavurur seni akıllanırsın sonra,Her glacier nova yavaşlatır her light da stun olursun akıllanırsın gogogogo![signature][hline]Nation :was EL Morad
Server :was Ares
NicK :was BuRiAL
CLaN :was TnT
LvL :was 62 Blade Master Warior
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...