Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yasak item listesi

Chosen

Öne çıkan mesajlar

ben dahil bir cok arkadasımın hangi item doru hangi item dupe (yasak)oldugunu bilmiyenler var bunların listesini kısa ve öz bi şekılde bilen arkadaslarımın burda yazmasını isterim

iyi oyunlar[signature][hline]------------------------------------
Nation :EL Morad
Server :Beramus
NicK :Barbarians
CLaN :Unkown
Blade Master Warior
----------------------------------
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HasMez, 31 Mayıs 2005 13:19 tarihinde demiş ki:
ne? bi halt anlamadım

farkındamısın canımı sıkıyosun her seye muhalefet olmasan sanırım bi yerlerınden çiban felan cıkıcak kır kıcını bi yerlerde otur ben haric herkese salça olabilirsin ok.....[signature][hline]------------------------------------
Blade Master Warior
Sosyal ağlarda paylaş

Bildiğim kadarıyla bir itemin dupe olup olmadığını anlıyamazsın, uzun süre para biriktirip aldığınız bir ürün dupe çıkarsa siliyorlarmış şayet bana böyle birşey olursa oyunu bırakırım.. Başkalarının yaptığını bizler çekiyoruz bence dupe yapıldığında belirlenip banlanmalı, dupe yüzünden item almaktan korkar oldum..
Sosyal ağlarda paylaş

abi en güzeli boss kescen, golem kescen item ını çıkarcan ve upgrade etcen :) ben öle yapıom walla[signature][hline]LvL: 50 ye yakın :P
Char: Rogue - Archery
Ekipmanlar: İron Crossbow +7/70, Chitin Set:+6/10
yani anlıcanız bi pok diilim daa.

Sadece Üye Ol 25$ Kazan!
Sonunda işe yarar birşey yaptımya artık exp kaybetsemde gam yemem :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Chosen, 31 Mayıs 2005 13:15 tarihinde demiş ki:
ben dahil bir cok arkadasımın hangi item doru hangi item dupe (yasak)oldugunu bilmiyenler var bunların listesini kısa ve öz bi şekılde bilen arkadaslarımın burda yazmasını isterim

iyi oyunlar

said:
Chosen, 31 Mayıs 2005 13:57 tarihinde demiş ki:
said:
ne? bi halt anlamadım

farkındamısın canımı sıkıyosun her seye muhalefet olmasan sanırım bi yerlerınden çiban felan cıkıcak kır kıcını bi yerlerde otur ben haric herkese salça olabilirsin ok.....

anlaşılan o ki sen böyle saçma sapan topiclerle devam edersen sana bol bol salça olucam. dogru item dupe item diye birşeyi ayırt etmek olanaksız zaten. blessed item upgrade scrollları yasak mesela yada +9 lar +8ler %80 dupetur. chitin bowlarda en çok dupe yapılan şeyler. say say bitmez herşeyin dupe olma riski var. ancak gm accountuyla girip item idleri kontrol ederek bulabilirsin ki onu yapabiliyosan böyle bir soru sormazdın. mantık aramıyorum zaten senin topiclerinde.[signature][hline]Diez:
Kalgeldi
lvl 1x sin
Sosyal ağlarda paylaş

adam gibi solesen zaten kımse sana bu kadar laf solemez sen kalkmıs benım gorudugum butun forumlarda mıllete yardımcı olmak yerıne muhalefet oluyorsun bastan yazsan böle oluyor şöle kasılıyor diye sana kımse bişi demez zaten her neyse keselım bunu ben sıkıldım[signature][hline]------------------------------------
Blade Master Warior
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HasMez, 31 Mayıs 2005 14:21 tarihinde demiş ki:
said:
Chosen, 31 Mayıs 2005 13:15 tarihinde demiş ki:

iyi oyunlar

said:
Chosen, 31 Mayıs 2005 13:57 tarihinde demiş ki:
said:
ne? bi halt anlamadım

farkındamısın canımı sıkıyosun her seye muhalefet olmasan sanırım bi yerlerınden çiban felan cıkıcak kır kıcını bi yerlerde otur ben haric herkese salça olabilirsin ok.....

anlaşılan o ki sen böyle saçma sapan topiclerle devam edersen sana bol bol salça olucam. dogru item dupe item diye birşeyi ayırt etmek olanaksız zaten. blessed item upgrade scrollları yasak mesela yada +9 lar +8ler %80 dupetur. chitin bowlarda en çok dupe yapılan şeyler. say say bitmez herşeyin dupe olma riski var. ancak gm accountuyla girip item idleri kontrol ederek bulabilirsin ki onu yapabiliyosan böyle bir soru sormazdın. mantık aramıyorum zaten senin topiclerinde.

Yorumsuz cunku yapamiyorum KIRILDIM..
:D :D :D :D :D :D :D :D :D[signature][hline]Server : Ares
Name : Schweppes
Clan : TOWN
Level : 6x
Sosyal ağlarda paylaş

Sorudan anladığın kadar yanıtlamaya çalışıyım.
Bazı itemlerim dupe olduğunu anlamak imkansızdır ama bazı itemlerde dupe sırasında aynı id kodu yüzünden bozulur ve ismi değişir, ör: Scorpion Side, Javana Axe(1 handed) vs...
Siteden incleme yapılırsa bu tarz itemler oyunda yok ama Scorpion Scythe ve Javana dan yapılan dupelerde genellikle isim bozuluyo, ayrıca dupe bir scroll kullanırsanız iteminizin yanma olasılığı %100 dupe olan scrollardan almamak için ise bi zahmet abyys 20. kata çıkıverin.

Chitin Bow da serverda sınırlı sayıda olmasına rahmen Maşallah herkezde var onlarında %90'ı dupe çözüm ise bu tarz pahalı itemleri almamak yada güvendiğiniz insanlardan almak.

Hoş gerçi benim bir çok arkadaşım var abi dupe lazımmı diye gelir, banlanırlar başka charla gelirler bunlar ise zaten çok bariz dupe itemlerdir. Ayrıca bu oyun sql tabanlı olduğu için rollback her zaman olucak ve dupe itemlerle dupeciler asla bitmiyecek :)[signature][hline]Allah belasını versin o ares servarının maden istenmiyoruz gireni kovalasınlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...