Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yeni patch yeni sorun

mrproblem

Öne çıkan mesajlar

Arkadaslar yeni patch i yayınladı bu USKO bozuntusu stauff ve simdi en yeni client i indirin bu zamanı gecmis versiyon diyip oıyuna almıyor.Ne olup ne bittigi hakkında bilgisi olan war mı?[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
level:6x
Ares
Moradon serbest piyasa broker ı
Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaslar simdi irc odasındaydım.yeni upgrade +8 scrollarını ve etkilerini tamamen oyundan kaldıracak bir patch msh 10 15 dakika icinde normale donecek dediler.Ama o kadar surecegni hc ama hc sanmıorum.12 den once bal kabana donmeden girersem sanslıyım..[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
level:6x
Ares
Moradon serbest piyasa broker ı
Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

Oyundaki +8 upgrade scrollar ve bu scrollar ile yapılmış itemlerin silinmesi için bi yama imiş..

uzun sürer girmemiz. savaşa kadar inşallah düzelir.[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Nick : Lively (Leader)
Clan : The_Others
Allies : Academy & The_Hunos
Server : Ares

ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP (by CursetH)
Sosyal ağlarda paylaş

Biz girebiliyoz[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
[Bu mesaj üzerinde fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmeye teşebbüs edilmiştir.. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır. Arada bir gaz kaçırmaktadır. Ammawelakin taş gibin ayaktadır.]
Sosyal ağlarda paylaş

ya bende launcherdan cektım ama hack shield lı bır hata verıyor ama hata msj ı yok tek ok var sonra cıkıyor :D

edit:update complete dedıkten sonra hatayı verıyor

[signature][hline]---------Kadikoy Anadolu-------------

[Bu mesaj RaY tarafından 31 Mayıs 2005 23:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...