Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

K.o PoRtLaRi HakkInD@

SeekDestroy

Öne çıkan mesajlar

Ücrestsiz olan K.O serverlarindan Amerika serverinn portlari nelerdir Kullandigi portlar nedir bu serverin bilginiz war mi (Xiqeon) ???? kullandigi portlardan birisi 15100 ama digerleri yahut digerleri hakkinda bilgisi olan buraya yazabilirse Yada bir sekilde ogrenip haberdar ederse bizi sevirim.... Cok ihtiyacim war ...
Sosyal ağlarda paylaş

sivrilik yapıp yapmamak bana kalır orası ayrı mevzuda. bilgisayar mühendisiyim diyen sensin, ukala bir şekilde adama bilgiyle artizlik yapan sensin. bende sadece espri amaçlı takıldım sana istiyosan bill gates ol umurumda bile degil zaten. yalnız hakkını vermek lazım güldürdün akşam akşam . ben bilgisayarla büyüdüm nedir ya hahah. tarzanı goriller seni bilgisayarlar mı yetiştirdi.

[Bu mesaj HasMez tarafından 31 Mayıs 2005 20:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

dostum bak ne okuyorum okumuyorum onemi yok ama soyliyeyim maden sen soyledin bende Programcilik Mezunuyum Ve suan Enformatik okuyorum 2. bolumum programlama uzerine neyse konumuz .....> BAna ogretmek isteginle serverin portunu ogrenmessin bu 1
SEbep? neden o komutla ogrenemssin acikliyayim?!?!
: online 3d oyunlarin %80 diyelim yani cogu seri port kullanir , Sen makinenden bir port uzerinden cikis yaprsin ana server a baglanmak icin oda seni yonlendirir Senin Secimine gore yani olay bundan ibaret oyle net statla vs vs ile ogrenilseydi Seri Portlar zaten buraya yazmadim ben + bu kodumn oyunun oynamk icinde universtenin cikis portlariyla ugrasmazdim ,, senin aliyacagin seri portlar net statlla ogrenilmez.... Saygilarimi sunarim elestiriye acigim....

[Bu mesaj SeekDestroy tarafından 01 Haziran 2005 05:44 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Olsun ben bilgisayarla büyüdüm.
ve üniverstede şu an 3. sınıftayım.
Hem konu ne okuduğum deil.
Burada kimse kimseden üstün olduğunu idaa edemez.
Herkezin fikri ve bilgisi kendine.
O sordu bende basit bir husülle soledim ne yapacağını.
Hem bilse buraya topic acmazdı.
Ha bide forumu amacına uygun kullan sivrilik yapma...

Diye cumleler sarfetmissin Arkadasim ama yanlis dsuunuyorsun
1- ben sunu bunu biliyorum diye bir idda bulunmadim
2-kimsen ustun oldgumu idda etmedim
3-''O sordu bende basit bir husülle soledim ne yapacağını.
Hem bilse buraya topic acmazdı.'' Belki Benden FAzla bilen vardirda yardim alirim diye yazdim ...
ama malesef Bu lafina diyecek sozum yok , guldum... gectim...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
tosun_pasa, 31 Mayıs 2005 20:53 tarihinde demiş ki:
atladigin konu "oyundayken netstat yaz, gorursun" dedigin adam oyunu oynayabilmek icin tunelling yapicam diyor. oyuna giremedigi icin soruyor zaten.

arkadasimiz asmis o tersten anladi beni bilgisayarla buyudu o farkli.......
Arkadasin imzasindan belli oluyor zaten bir gozatin anlarsiniz nedmek istedigimi...

[Bu mesaj SeekDestroy tarafından 01 Haziran 2005 05:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...