Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

telsimin gprs hizmeti hala varmı ?

umutsavaci

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar bi ara telsimin gprs konusunda bi hizmeti vardı sabit ücret ödeyerek ayılk sınırsız bağlı kalabiliyoduk hala bu hizmet var mı? uoksa buna benzer bi kapmanya varmı birde normal avea gprs ile yalnızca msn kullansam ne kadar gelir tahmini olarak ücret msn günlük ortalama 6-7 saatten hesaplarsak[signature][hline]...:::Married With Children:::...
www.valinor-uo.com Anadolu Üniversitesi FRP topluluğu
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
vallahi bilemiyorum fakat telsim'in bu tip veya pek çok hizmette alt yapısı oldukça iyi. ben kuşadası'nda kullandığımda 5,5kb ile çekiyordum, upload'da 1-2 arasındaydı ama dial-up daha iyiydi.telsim net 11 milyon abone, 7,5milyonda aktif aboneye sahipmiş ve amaçları 10 milyon aktif abone. herneyse 500 kontörmüydü ne kontörlü içinde bu tip sınırsız paket var bilgi için www.telsim.com.tr[signature][hline]===> orc_lord <===
|Buddy/Old|Buddy Webpage|Pati Pet||KTB için..|
orc_lord/phoenix (day:255/melancholy/depression)|
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar ben şimdi bu gprs olayını diz üstü bilgisayarda kullanacağım bende 3200 moden telefon var (nokia) şimdi bildiğim kadarıyla bunda gprs modem yok .ben laptopa şu yandan takılan scdımm di galiba öyle bi gprs modemi almayı düşündüm birde eğer ben bu gprs olayına girersem bu benim asıl hattım olmıyacak konuşma falan yapmıyacağım sadece net için alıcam bu hattı o yüzden telefonda takılı bulundurmak istemiyorum bu kart olayı ideal heralde bu iş için ...[signature][hline]...:::Married With Children:::...
www.valinor-uo.com Anadolu Üniversitesi FRP topluluğu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...