Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lotr:ttt bu akşam kanalD

Diablo

Öne çıkan mesajlar

Geçenlerde fotr ı verdiler şimdidede ttt.haftayada rotk i vericekler herhalde.Bu akşam kanald de 20:00 olması lzm saati.izlemeyenler yada tekrar tekrar izlemek istiyenler kaçırmasın.bide türkçe olmasa daha bi gusel olucak ama :)[signature][hline]"Far away is a place where I hide
the truth that have to be locked away"
Sosyal ağlarda paylaş

kanal d'de baydı yani bi film bu kadar verilmezki tekrar tekrar
gerçi ben yinede izlicem ama sırf can sıkıntısından[signature][hline]İdealist kısa dönemi düşünmez.Çıkarcı uzun dönemi önemsemez.Gerçekçi ise kısa dönemde yapılan veya yapılmayanların uzun dönemi belirlediğine inanır...
Sosyal ağlarda paylaş

ben televizyonda izlemiyorum bu filmleri.
yani şimdi tam açıklayamadığım için "kendini birşey zannetme" olarak gelebilir size ama yüzüklerin efendisi matrix fight club gibi filmleri televizyonda izleyemiyorum.
hani bir sinemaya gittiğinizde filmle hiç alakası olmayan insanlarında birşey anlamayacaklarına rağmen izlediğini görüp sinir olursunuz bazen, bu da onun gibi birşey..[signature][hline]
Reality Isn't What You See
Reality Is What You Feel

Sosyal ağlarda paylaş

her zamanki gibi reklam manyağı olcak o film[signature][hline] " we have no great war, or great depression. our great war is a spiritual war. our great depression is our lives. we've all been raised by television to believe that one day we'll all be millionaires and movie gods and rock stars -- but we won't. and we're learning slowly that fact. and we're very, very pissed off. "
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...