Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

oynayamayacak mıyız?

fereke

Öne çıkan mesajlar

selam arkadaslar
oyunu duydum indiriyorum
parasiz oynamk istiyorum
biraz araştırma yaptım
beginner felan az çok bilgi sahibi oldum
ancak kafam çok karıştı :(
server sayısı birden fazla galiba
her server in ayri üyelik kaydi mi var?
ben paticikteki linkten üyelik kaydi yaptirdim
sonra bir de ip ban olayini okudum
neticede
oyunu oynayabiliyor muyuz?
teşekkürler
Sosyal ağlarda paylaş

Önce http://www.knightonlineworld.com/account/create_01.asp adresini tıklayıp kendine bir account açıyorsun. Oyunu yükledikten sonra bu accountun ile login oluyorsun...

Farzedelimki "Ares" te oynayacaksın. Açılan server listesinden "Ares 1" "Ares 2" veya "Ares 3" ü tıklayıp "Connect" i tıklayacaksın.

Karşına Karus sayfası çıkacak. Eğer Orc char açmak istiyorsan "Select Karus" u tıklayacaksın.
Human char açmak istiyorsan "Next Page" yi tıklayacaksın. Açılan yeni sayfadan "Select ElMorad" ı tıklayacaksın.
Açılan yeni sayfada charının spec'ini seçeceksin ve sana verilen 10 stat pointi charının özelliğine göre dağıtacaksın. (Mage isen 5 INT 5 MP, warrior isen 5 STR 5 HP gibi...)
Char isminide yazdıktan sonra "Create" yi tıklayacaksın.
Ardından açılan pencerede karakterini tıkladığın zaman oyuna girmiş olacaksın.

Ares'te açtığın charlarla tüm ares serverinde oynayabilirsin. Her ares serverinde farklı charlar açamazsın. Ayrıca bir account hesabı altında açtığın tüm charların banka hesapları ortaktır. Birinci charında bankaya koyduğun bir iteme, ikinci charında bankadan ulaşabilirsin....

Umarım yeterince açıklayıcı olmuştur :-)[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Nick : Lively (Leader)
Clan : The_Others
Allies : Academy & The_Hunos
Server : Yok server merver
ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP (by CursetH)
Sosyal ağlarda paylaş

O arada sırada takılıyor.

Windows XP de : Görev çubuğunu sağ tıkla, Görev Yönetici sini aç. hack shield i ve launcheri oradan kapat.

Windows 98 de : 1 kez ctrl+alt+del yap ve oradan kapat.[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Nick : Lively (Leader)
Clan : The_Others
Allies : Academy & The_Hunos
Server : Ares

ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP (by CursetH)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...