Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ben yaptım, güzel mi? : FA Emlak

McsPeyn

Öne çıkan mesajlar

:) PHP koduna eğer ziyaretçi paticik.com üzerindeki bir url den gelmişse arama yapılamamasını sağlayan bişiler ekledim. Ondan olabilir :-P Şaka bi yana site alt yapısı %90 oturmuş durumda olduğundan ev yüklenmesi yapılmadı, onlar çalışıyor mu diye denemek için.

Yazlık falan lazımsa ayarlatabilirim :)

Bu arada siteyi PHP tabanlı yaptım ama Google Bey okusun diye HTML gibi gözüküyor..

[Bu mesaj McsPeyn tarafından 06 Kasım 2004 23:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
renkler birbiriyle uyumsuz gibi geldi nası desem daha birbiriyle uyumlu, güzel bi kompozisyon çıkartçak renkleri seçebilirsin. renkler birlikte bi harmoni yaratsın.

bi de büyük puntolarla yazılmış telefon numarası siteyi değil ama faemlak şirketini biraz esnaf gibin gösteriyor. site de aklı başında şirket havası var ama koccaman telefon numarası işi biraz bozuyo

tabi bunlar kesin şeyler değildir, sadece gördüklerim, yanlış düşünüyor olabilirim, dizaynla aram çoook çok ii değildir.[signature][hline]h u m a n i t y - i s - t h e - o n l y - s u p e r p o w e r !

[Bu mesaj Rahan tarafından 22 Kasım 2004 18:54 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 6 ay sonra ...
Ya haklısın aslında, ben de oraya o telefon numaralarını koyarken pek gönüllü koymadım ama firma özellikle oraya kırmızı renkle koyulmasını rica etti, ben de kırmak istemedim.

Bu arada renk uyumu için pantone renklerini falan mı kullanmam lazım?[signature][hline]Unique|MF (eski) >> CS ---- Wololo (yeni) >> CS ---- Padaone >> Sanane (JK2)
Celeis >> Elan Realms (UO) ---- Celeis Sirion >> Dark Venue (UO)
Webmaster >> www.FAOto.com & www.FAEmlak.com ---- Hayatına çeşni kat!
Sosyal ağlarda paylaş

Obaa çok saolun ya,
Takvim 19 Haziran'ı göstersin, birikmiş projeleri yürürlüğe koymaya başlicam. Büyük bi kısmı yoğun insan gücü gerektirio, o açıdan her zaman desteğinize ihtiyacım olacak. Neyse gaza gelmiim ben sabırla bekliyorum, zaten bugün ÖSS kampında yoruldum baya, banyoya akim ben..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...