Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İLK Adım

Kurt

Öne çıkan mesajlar

malesef suan aresde başlayamazsın gerci bazıları giriyo sende girebilyiosan sorun yoq ama areste sıfır char acmak biraz sıkıcı olur :) 70 lvl 6x adamları görünce yani :) ben sıfırdan baslasam beramusda baslardım ama aresdeki charı bırakmakda istemiyorum :) xienonda charım var abi xienon kadar kasan bi server yoktur heralde :) diezi bilmiyom daha char acmak nasip olmadı :Pp[signature][hline]ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP
Sosyal ağlarda paylaş

bence xignon da başla derim. bir altın yumurtlayan clan var. onu bulursan eğer bütün itemların silahın armorların +7 olur oyuna girer girmez. çünki clanın elinde sayısız %100 +7 kağıt var tek basımlık. clana giren herkezi giydirip lvl kastırıyorlar. ben bunu çok güvenilir bir yerden duydum. + lvl 40 ol. bu clanla beraber harpyde kas. 1 rog 1 buffer 6 tanede büyücü olacak şekilde 100 tane harpy i keserken bir anda 600k exp gelmesi sevinci ile yaşa. Şimdi diyeceksiniz voker nerede kim topluyor. Tabiki %100+7 leri veren gm. toplam 40 tane harpy varya 60 tane daha respawn yapıyor. 100 ünü birden toplayıp getiriyor. ben bu clana rastlayamadım. ama rastlayan bir arkım var. reeldende arkadaşımdı ama bu clana girdikten sonra benimle olan bütün ilişkisini kesti. kimseyle konuşmuyor gerçi. oyudada reeldede. olaybiraz farklı boyutlara giriyor. benden sölemesi. ama adam akıllı kasıcam diyorsan ares derim. +10 larla oynamak istiyorsan paralı serverlarda göz gezdir derim. çoktan KE ye geçiş yaptılar bile. mesela japko.[signature][hline]LvL: 50 ye yakın :P
Char: Rogue - Archery
Ekipmanlar: İron Crossbow +7/70, Chitin Set:+6/10
yani anlıcanız bi pok diilim daa.

Sadece Üye Ol 25$ Kazan!
Sonunda işe yarar birşey yaptımya artık exp kaybetsemde gam yemem :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...