Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

lvl 70 skillini görmek istiyorum.... :(

_Jack__William_

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar burda bayaa adı geçen meteor diye tabir ettiğiniz lvl 70 skillini ap açık gösteren bir ssni varsa lütfen benden esirgemeyin:) Birda yanın eşantiyon olarak adını da sölerseniz sevinirim.... Ares serverında oynamadığım için daha henüz şahit olamadım canlı canlı dmgine... bi merak ediyorum :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_Jack__William_, 30 Mayıs 2005 00:44 tarihinde demiş ki:
Arkadaşlar burda bayaa adı geçen meteor diye tabir ettiğiniz lvl 70 skillini ap açık gösteren bir ssni varsa lütfen benden esirgemeyin:) Birda yanın eşantiyon olarak adını da sölerseniz sevinirim.... Ares serverında oynamadığım için daha henüz şahit olamadım canlı canlı dmgine... bi merak ediyorum :D

sen gmle konuş server ı açtır söz ben sana lvl 48 skiliini göstercem:)[signature][hline]LvL: 50 ye yakın :P
Char: Rogue - Archery
Ekipmanlar: İron Crossbow +7/70, Chitin Set:+6/10
yani anlıcanız bi pok diilim daa.

Sadece Üye Ol 25$ Kazan!
Sosyal ağlarda paylaş

SS yok ama areste DRT_TwistedLady den 2 kere yemiştim. 790 vuruyor ama sağlam siliyor...

Bi kaç kerede pfille arenada test etmiştik. Pfil 1014 vurmuştu.. Cz de mp takıların çalışmadığından dolayı DRT_TwistedLady fazla vuramamıştı galiba...[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Nick : Lively (Leader)
Clan : The_Others
Allies : Academy & The_Hunos
Server : Ares
ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP (by CursetH)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fightrance, 30 Mayıs 2005 00:45 tarihinde demiş ki:
said:
_Jack__William_, 30 Mayıs 2005 00:44 tarihinde demiş ki:

sen gmle konuş server ı açtır söz ben sana lvl 48 skiliini göstercem:)

Tabii abi hemen.... ama senin önce bana id ve şireni vermen gerekiyo... adını kaydettirecem.. daha sonra lvlını iki katına çıkartıp bikaç tane goldbar falan vericem... biliyosun artık bu işler böyle yürüyor.... (alıntının nerden olduğunu anladınız.... ;)
Sosyal ağlarda paylaş

ZUAHAHAHAH O ADAM AYNI anda çift nova ve lvl 70 skili atamaz(drt_twistedlady)......düşünsenize skill pointleri 60 dan sonra verin lvl 70 skilini açtırısan 2 nova atamassın

press 70 point=fire/yan press i,ce 10 point 52 olur ancak

yani 70 master skill açılırsa yanında 52 ice skili olur!!!!

ztn arkadaş olur kendisi!!!!!!(adama türkçeyi öğrettik)gerçekte americalı ama türkçe biliyo az çok czde türkçe konuşun anlar(drt_twistedlady)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...