Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Banlanan'lardan Tanıdıklarımız (ARES)

Wise

Öne çıkan mesajlar

dogussss, Duping mirage daggers 7 and 70s. 9999 days 5/25/2005 12:09:00 AM Fraggle and Ambiate

archraist, Duped too many items to list and TONS of gold bars. 9999 days 5/24/2005 11:15:00 PM Fraggle and Ambiate

AREZ|TaM___TaM|duping shards 9999 days 5/24/2005 10:42:00 PM Fraggle & Ambiate

AREZ|SeRT__CoCuK |duping 999 days 5/24/2005 11:29:00 PM odin & Ambiate

Bu arkadaslarımız Türk ve 55-60+ charları vardı.Yazık oldu.Ama aslında birazda iyi oldu.[signature][hline]Name: WiSe
LvL: 60+
Class: Paper Mage (Arch Mage)
Race: El Morad
Clan: TnT
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

Daha da varda onlar yabancı tanımıyorum yazmak ıstemedım.Site de hepsi yazıyor.Yazık ya emeklere ve emeklerimize.Bosuna mı kasıyor millet.Shard için,Mirage için,Gold Bar için vs vs.[signature][hline]Name: WiSe
LvL: 60+
Class: Paper Mage (Arch Mage)
Race: El Morad
Clan: TnT
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

3kagıt yaparak zengin olacagıma, çalışır didinir kazandıgımın tadını çıkarırım daha iyi. eski sslerime bakıp druenlerle beraber nostalji yaptıktan sonra daha iyi anladım bunu. yaptıgım her itemın bir degeri var. belki +8 +9 degil belki czde harcanırım iyi ekipmanım olmadıgı için ama en azından zevk alırım.
bu yazımıda neredeyse 100 yıl önce M.Kemal Atatürk'ün söyledigi bir lafla bitirmek istiyorum.
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar;"

oyunla gerçek yaşamın ne alakası var demeyin , bu öyle bir laf ki halkımızdan bazılarının ne şekilde yaşamaya alıştıgını göstermektedir. bazı kendini bilmezlerin kolay yola alışmaları sanal bile olsa türklerin adını lekelemektedir .sonuç olarakta Atatürk'ün sözündeki haysiyet yitirme aşamasının sonlarına gelmişizdir.[signature][hline]Diez:
Kalgeldi
lvl 1x sin
Sosyal ağlarda paylaş

Az önce tamtam ın GM ile banı kaldırması konusunda anlaşıp douss ve bi kaç kişi daha dail olmak üzre diğer arkadaşlarını ispiklediğini öğrendim. Hadi yaptığın ayıp bişi, ispiyonculuk daha ayıp bişi yaw.[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
[Bu mesaj üzerinde fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmeye teşebbüs edilmiştir.. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır. Arada bir gaz kaçırmaktadır. Ammawelakin taş gibin ayaktadır.]
Sosyal ağlarda paylaş

Hö? latyz banlanmışmı??????

Ya ben ban listesine daha bi kere bile bakma isteği duymamıştım ama bakmam lazım galiba....[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Nick : Lively (Leader)
Clan : The_Others
Allies : Academy & The_Hunos
Server : Ares

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]
Sosyal ağlarda paylaş

ayın 26'sın da 1185 kişi banlanmış ohannes diyorum başka bişi demiom, server ı süpürmüş adamlar resmen :D[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
[Bu mesaj üzerinde fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmeye teşebbüs edilmiştir.. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır. Arada bir gaz kaçırmaktadır. Ammawelakin taş gibin ayaktadır.]
Sosyal ağlarda paylaş

Daha kimler gitmiş kimler..... :)

Banlananların %99 u hakeden elemanlar. Ama onlardan daha çok hakedenler var onlara bişey olmuyor. Gm le özel ilişkileri var galiba ;)[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Nick : Lively (Leader)
Clan : The_Others
Allies : Academy & The_Hunos
Server : Ares

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]
Sosyal ağlarda paylaş

Alayının köküne badem suyu....[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Sosyal ağlarda paylaş

AREZ|Legasy|Duping Elf belts, Shards,and Rols 9999 days 5/26/2005 7:55:00 PM Gm Team Duping Elf belts, Shards,and Rols 9999 days 5/26/2005 7:54:00 PM Gm Team
AREZ|latyz|Duping rogue earrings, Iron Bows, elf rings,elf belts, and ammy of dex 9999 days 5/26/2005 7:53:00 PM Gm Team

Walla resmi sitedeki ban listten gördüğüm bu...Aynı Legasy mi bilmem?Benim bildiğim Orc Rogue bi Legasy var,sanırım o...
Sosyal ağlarda paylaş

Yazık bazılarıda ozel mesaj atıyor bana :D ne biz napmısız dıo.Sucmu yaptıgımız ayıp mı dıo :D LoL KOPTUM YAZIK AYIPMU SUCMU DIO YA YUHHHHHHH BE.

Bir kişiden duydum sadece..

:iso: 245Milyar para tonlarca gold bar tonlarca mirage shard chitin shell unique item dupelemıs.

Dogusss 150Milyar para ve itemler... vs vs...

Ve hala devam ediyorlar merak etmeyın dun aksam yapacaklardı ne oldu bilmiyorum yazık...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
yawusSs, 26 Mayıs 2005 12:17 tarihinde demiş ki:
arch'a o kadar demistim 2x ROL 2x +8 Shardla banlanican die :))

Ben o zaman yandim ben assasinim bankamda +7/12 str shell bot var bendemi dupeciyim?
+ 2x rol bendede var .. galiba bende gidiciyim haha

Bu arada Lan MURTAZA BANA BAK ALİCAKSAN AL SU BOTU YOKSA SATİCAM ONA GORE HA! :D[signature][hline]Server : Ares
Name : Schweppes
Clan : TOWN
Level : 6x

[Bu mesaj Schweppes tarafından 29 Mayıs 2005 21:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

abi zaen bi grup dupeliyo hala devam ediyo ismi yazılmayan ama 60+ bi cok kişi tanıyom orc lardan yazık ettiler charlarına harbiden Legasy hele hakkımla oynarım boss keserim diyodu kesiyodu arada ama demekki yetmiyomuş :D gerci duplerden sonra adam bayagı np yaptı :) bi haftada iki katına cıkdı np si listede :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...