Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

29 Mayıs'taki tartışma ile ilgili olarak...

Lonely

Öne çıkan mesajlar

Merhaba...

29 Mayıs Pazar günü WiSe ve oQo nickli arkadaşlarımızın arasında başlayan tartışmanın sonucunda, beni karalayan sözler sarf edilmiştir.

Tartışmanın temeli WiSe nickli arkadaşın bir başlıkta "Priestlere full hp verilmelidir" sözlerine karşı çıkması üzerine oQo'nun konuya girmesidir.

Bir süre sonra konuya (nasıl olduğunu hala anlayamadım) beni dahil etmişler ve birbirlerine "Fatih senin yalancı ve ezik olduğunu düşünüyor", "Fatih öyle birşey demez", "Fatih önce kendisine baksın" gibi mesajlar yazmışlar ve konuyu beni karalamaya kadar götürmüşlerdir. Hatta bu yalan yanlış düşüncelerini açıkladıkları yazıları forumumuza eklemişlerdir.

Kısacası benim bu tartışmalar ile yakından uzaktan bir ilgim bulunmamaktadır. Sizlerden ricam bu arkadaşların tartışmalarında benimle ilgili geçen hiç bir söze lütfen inanmayınız. Çünkü bir anlık sinirleriyle konuya benide dahil etmiş ve iftiralarda bulunmuşlardır.. Konu ile hiç bir ilgim yoktur.

Yaşanan bu tadsızlıktan dolayı WiSe ve oQo nickli arkadaşlar adına sizlerden özür dilerim. Benimle ilgili olmayan bir konuya karışmak en az sizler kadar benide üzmüş bulunmaktadır...

Lütfen forumlarımızı amacına uygun olarak, yani tamamen bilgilendirme ve bilgi amaçlı, yeri geldiğinde sohbet amaçlı kullanalım.

Saygılarımla...

Fatih Karaca

Not : Pm den onlarca üzücü mesajlar aldığım ve tartışmanın asıl kahramanlarının bu konuyla ilgili yeterli açıklama yapmadıkları için böyle bir başlık açmak zorunda kaldım. Anlayışınız için teşekkür ederim...
[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Nick : Lively (Leader)
Clan : The_Others
Allies : Academy & The_Hunos
Server : Ares

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından 29 Mayıs 2005 19:03 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bende Tüm Paticik "Kningt Online" Bölümünden ve En çokta Fatihkaraca dan 1000 lerce kez özür diliyorum.Olaya katılma sebebi nerden cıktı bılmıyorum ama kotulemek gibi bir amacım yoktu.Kotuleyenın SS ınıde koymustum ama Yınede Herkesten 1000 lerce kez Fatih'ten 10000000000 lerce kez ÖZÜR DİLİYORUM.İyi oyunlar...

COK COK ÖZÜR DİLERİM....[signature][hline]Name : ....
Server : Ares
Clan : TOWN
Rogue :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RockManiak, 29 Mayıs 2005 19:59 tarihinde demiş ki:
wise,
sana bişi sorucam,
ss derken neyi kastediosun ne yane oQo ile konusup onun azından laf alıp bunu bide marifetmiş gibi ssi cekip sonada onu editleyip paticik aleminemi sunuyosun. bu yaptığın ayıp deilmi.
bu resmen tuzaktır cekememezliktir gıcıklıktır.hainliktir.

abi niye uzatıyorsun. kim kimin ne olduğunu zaten bilir. 3. şahıslar olarak olaya girmesenize. benm gibi diğer insanlar gibi sadece okuyun. tek yaptığınız şey. ortaya poklar atıp ortamı gerginleştiriyorsunuz. Asıl sizin yaptığınız ayıp değilmi. arabozuculuk değilmi. senin meselen değil. ben bu konu ile ilgili hiçbir topicde senin adını görmedim. karışmayın abi alla alla.[signature][hline]LvL: 50 ye yakın :P
Char: Rogue - Archery
Ekipmanlar: İron Crossbow +7/70, Chitin Set:+6/10
yani anlıcanız bi pok diilim daa.

Sadece Üye Ol 25$ Kazan!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RockManiak, 29 Mayıs 2005 23:33 tarihinde demiş ki:
madem uzatılmasını istemiosun neden benim yazıma karşılık veriosun. dier mesele iste karalama yapılan oQo benim yakın arkadaşım. bilmem sana ne ifade ediyor.
bu tartışmalarda ismimi görmememin sebebi iste o tartışmanın içine girip hiç göremiyecein boyutlara getirebilmemdi.
sadece seyirci kaldım ve burdada sadece bir soru sordum çünkü o benim arkım. sana gelince asıl burnunu sokması gerekmeyen kişi durumundasın dedğin gibi sadece oku..

eheh 2 kişinin arasında geçen bir olaya ne sen nede ben karışabiliriz. hakkımız yok buna. pok yemek düşüyor bize. dur ben gidip ekmekle kola alim. :P akşam yemeğinde pok yicez :) kikiki[signature][hline]LvL: 50 ye yakın :P

Sadece Üye Ol 25$ Kazan!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RockManiak, 29 Mayıs 2005 23:41 tarihinde demiş ki:
ordan banada iki kaşık getir.

sana yemende yardımcı olayım kikiki :D

eheh komik şey seni..

walla aslında küçükken marmara adasında yerde zeytin buldum diye yemişim 1 2 tane :):):)[signature][hline]LvL: 50 ye yakın :P

Sadece Üye Ol 25$ Kazan!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...