Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

server ne zmn gelicek ya

Daniel

Öne çıkan mesajlar

1 saat sonra ikinci bonus war başlıcak. bari ona yetişebilsek :([signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Nick : Lively (Leader)
Clan : The_Others
Allies : Academy & The_Hunos
Server : Ares

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]
Sosyal ağlarda paylaş

ben ümidimi kestim...

bu saatten sonra flight simulator rullz.. uçak kullanam biraz bari..

server açılırsa birisi msn den haber ediversin.
[email protected][signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Nick : Lively (Leader)
Clan : The_Others
Allies : Academy & The_Hunos
Server : Ares

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Murtaza, 29 Mayıs 2005 20:06 tarihinde demiş ki:
Arkadaşım "DNS ayarlarını değiştirdim, anında girdim" dedi...

Ben de nasıl olduunu sorucam da MSN e bakmıyo ki oyun oynamaktan... :D

hangi DNS IP'lerini girmis acaba ? ogrensek hemen bir tutorial hazirlarim[signature][hline]"Our evil is inherited from our innocence"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fatihkaraca, 29 Mayıs 2005 20:28 tarihinde demiş ki:
içimde kötü bir his var...

ayni seyi düsünüyorum sabahtan beri ... Bununda tek sebebi netcafelerin hepsinin 81.213.*./ ,81.29.*.* , 81.235.*.* IP lerini kullanmasi ve hepsinin bir sekilde proxy ile cikmasi .. Dupe de buralardan geldigi icin muhtemelen gecici ban konmus olabilir .. Proxy deneyeyim dedim ama oyun direk ipconfig control ediyor .. bouncer server gibi birsey kurmak gerekebilir .. orasini da en fazla 4-5 kisi kullanabilir ..

umarim düsündügüm degildir ... oyleyse bunun anlami Türkler sizi istemiyoruz demektir .. öyle ise tek cözüm kalir kablonet ile baglanmak yada ozel firmalarin verdikleri ADSL cözümleri ki daha yaygin degil :([signature][hline]"Our evil is inherited from our innocence"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...