Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ban olayları!

Fightrance

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar çeşitli hileler, düzenbazlıklar iyi şeyler değil tabiki. Bazı konularda insan kendi hakkıyla biryerlere gelmeli. Bunu bende gönülden destekliyorum. Fakat bir gün gelipte millet oralarda +9 chitin sheller satarken sen sadece wiz+6 larla yetiniyorsun ve o an olan oluyor. ve seninde şans yüzüne gülüyor sanıyorsun ve biri karşına çıkıveriyor. Diyorki usulca kulağına: bende iron bow +8, mirage dagger +8 war chitinshell +8 10 tanede külçe var. Gel bana yardım et bunları kopyalayalım. 5 külçe sana verim birde iron bow +8 hediye edeyim diyor. Doğal olarak sende uyanıyorsun alllaaaahhh yaşadık ulen zengin olucam diyorsun. Adama yardım ediyorsun. Ortada ne bow var nede külçe 2 gün sonra bir bakıyorsun.

Your Account is Currently Blocked!
Please contact customer support!

Adaletmi bu birader??[signature][hline]LvL: 50 ye yakın :P
Char: Rogue - Archery
Ekipmanlar: İron Crossbow +7/70, Chitin Set:+6/12
yani anlıcanız bi pok diilim daa.

Sadece Üye Ol 25$ Kazan!
Sosyal ağlarda paylaş

ama ne koyuyor biliormusun. üstelik acc ultra premium + 3000 knight cash almışın onca para bayılıp. onlarda güme gidior. adamlara cevap yazıorum açın diye yazdıkları tek şey, [email protected] a git yalvar:)[signature][hline]LvL: 50 ye yakın :P
Ekipmanlar: İron Crossbow +7/70, Chitin Set:+6/12

Sadece Üye Ol 25$ Kazan!
Sosyal ağlarda paylaş

sanırım insanlar bu konuya pek sıcak bakmıor. aramızda bir hain mi var ne bu forumdan oyuna taşıor yazıları...

banlanmaktanmı korkuoruz yoksa?? yaw bi destek çıkıverin giden emeklerimin ardından gözyaşı dökmüş adamım.[signature][hline]LvL: 50 ye yakın :P
Ekipmanlar: İron Crossbow +7/70, Chitin Set:+6/10

Sadece Üye Ol 25$ Kazan!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Tribula_IV_, 29 Mayıs 2005 17:23 tarihinde demiş ki:
bence gıden emek yok nıe bulaşıosun kı hakkınla kazan bu sekılde ıse seytan durtmus ve ıı olmuş ha tamtam ha legasy ha sen ha ben yapan hakkını alır

haşa ağam. zaten töbe ettim. bir daha ne trade açarım nede yardım ederim. son oldu bu ben dersimi aldım. şimdi paşa paşa lvl kasıorum walla.[signature][hline]LvL: 50 ye yakın :P
Ekipmanlar: İron Crossbow +7/70, Chitin Set:+6/10

Sadece Üye Ol 25$ Kazan!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...