Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Acil Servis

Mandoo

Öne çıkan mesajlar

Dream Tv de Eskici adlı programda mıydı galiba ordaydı eski Türk gruplarının şarkıcılarının vs. klipleri yayınlanıyor..

Acil Servis diye bir grubun klibini izledim...güzeldi ve şarkılarıda hoşuma gitti...elinizde mp3leri var mı? varsa msnden yollarmısınız?[signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
ne bu ya kız diyince öyle altın günü gibi boş işler gelio hemen aklınıza.bitek çay servisine yaramıoruz yane.
Sosyal ağlarda paylaş

taksim tünelde acil club adlı bir stüdyo ya hatta ve hatta www.acilclub.com adlı bir adrese sahiptiler ama web kapanmıs nedense. süper gruptu. şimdilerde solo albüm yapan Bora uslusoy zamanında gitaristleriydi. (bkz: berke özgümüş). bunlar güzel şeyler:)[signature][hline]
sevdasız bir iklimde çember çeviriyordu yüreğimki sen çıktın gene ağaçların köklerinden. Her yıktığım ağaç sen büyüdün. Yüreğimi çizdiğin bir bardak biradan, içerimi sildiğin bir silginden külleri savurdum rüzgara, kalanları diktim tekrar kestiğim boynundan çıkan kanlarla suladığım çınara. Kustum, tiksindim sonra.

[Bu mesaj Numb tarafından 29 Mayıs 2005 13:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...