Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nedir Bu Booslardan yana Sansizligim...

Gift15h

Öne çıkan mesajlar

Beyler kekurikaki mi ne en az 10 tane kestim. Dragon Toth 3-4 tane kestim, Zombinin bosu defalarca. Shaula kestimama sadece bi kaç degersiz item çikiyior. sizce bunun degisik bir taktigimi war. yada mannerin mi alakasi war. adamlar çatur çatur düsürüo itemleri booslardan. benim ne ayricaligim war :D

[Bu mesaj Gift15h tarafından 28 Mayıs 2005 07:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Öncelikle lvl kaç?Ben drop aldığım zamanlar genelde solo ve hızlı kestiğim zanlar oluyor.Ve lvl lede alakası var düşük lvl lere daha çok item düşüyor.Son gelen yamalar içinde boss ların drop rateleri artırıldı.Çünkü yapılan şikayetler arasındaydı göz ardı etmediler neyse ki.Ama tabiki şans.30 kadar lesath kesmişimdir bowl da bir kes drop geldi oda başkasına gitti partiden lol yani şans........[signature][hline]Nation :EL Morad
Server :Ares
NicK :BuRiAL
CLaN :TnT
LvL :62 Blade Master Warior
Sosyal ağlarda paylaş

Bende de aynı şimdiye kadar bir iki shard , shell filan çıktı ama son 10-15 bosda boş hiç bir şey .

Hız ve serirlikle orantı olduğunu sanmıyorum LQ ve HQ seri kesdik ikisi 15-16 dakika gibi bir zamanda ama yine boş .

Benim duyduğum keserken assasin olması gerekli diye bir laf ama doğruluğu tarışılır.[signature][hline]

Server :Xign ..................Server :Xign
NicK :volkann..................NicK :Tr_Last_War
CLaN :ßlack....................CLaN :ßlack
Nation :EL Morad.............Nation :EL Morad
LvL :6X Blade Master........LvL :62 Arch Mage
Sosyal ağlarda paylaş

ya beyler item işi biraz şans.biz dün 1 talos 1 TK bi HQ kestik en ii çıkan item potion oldu düşün ama sabaha karşı gitti cz de dm kestik we 2shell 1 raptor 1 elixir 4 salamander 1 de complete robe düştü.O iş biraz şans deerim ben...[signature][hline]name:Marinda
Clan:payback
LvL:6x
paladin
class:healer/holy
np:1.3k şimdilik daha olcak
Sosyal ağlarda paylaş

said:
vollkann, 28 Mayıs 2005 13:33 tarihinde demiş ki:
Bende de aynı şimdiye kadar bir iki shard , shell filan çıktı ama son 10-15 bosda boş hiç bir şey .

Hız ve serirlikle orantı olduğunu sanmıyorum LQ ve HQ seri kesdik ikisi 15-16 dakika gibi bir zamanda ama yine boş .

Benim duyduğum keserken assasin olması gerekli diye bir laf ama doğruluğu tarışılır.

Talosu 5 dakikada kesiyoruz sen bana sq ve hq 15 dakika hzlı diyosun :D:D:D assasin olcak drain yapmak için vampiric daha hızlı kesmeye tabikiçok yardımcı olcaktır[signature][hline]Nation :EL Morad
Sosyal ağlarda paylaş

İkisinin toplamı 15 dakika bence ii bir zaman.
İşallah bir gün sizin gibi hızlı kesebiliriz bizde
Belki o zaman Aoe bile yaparız bossları toplayıp :O[signature][hline]

Sosyal ağlarda paylaş

said:
vollkann, 28 Mayıs 2005 14:18 tarihinde demiş ki:
İkisinin toplamı 15 dakika bence ii bir zaman.
İşallah bir gün sizin gibi hızlı kesebiliriz bizde
Belki o zaman Aoe bile yaparız bossları toplayıp :O

umarım :-) aoe boss güzel olurdu yada aoe dark mare[signature][hline]Nation :EL Morad
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında denemek lazım kesinlikle eğlenceli olucaktır.[signature][hline]

Sosyal ağlarda paylaş

Direkt esc bence :) ama kaçışan mage sahnesi daha komik olurdu[signature][hline]

Sosyal ağlarda paylaş

Şu 1 haftada 15 ten fazla DF kestik çıkan tek item Soul
Şu 1 haftada 10 belki daha fazla DT kestik Çıkan en iti item +5 Mp Absort Bill
Son 1 haftada 20 ye yakın hatta belkide daha fazla samma kestik, çıkan en iyi item hava gazı.
Dahasını saymıyam ayıp olmayagörsün :D[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
[Bu mesaj üzerinde fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmeye teşebbüs edilmiştir.. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır. Arada bir gaz kaçırmaktadır. Ammawelakin taş gibin ayaktadır.]
Sosyal ağlarda paylaş

Premium var zaten, lvl da 60 oldu hayırlısıylan, kevaşe ah pardon kaşarlanmış hood olduk.[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
[Bu mesaj üzerinde fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmeye teşebbüs edilmiştir.. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır. Arada bir gaz kaçırmaktadır. Ammawelakin taş gibin ayaktadır.]
Sosyal ağlarda paylaş

o diil de biz bi günde 19 tane boss kestiğimii hatırlıyorum... galiba çıkan tek şey warrior chitin shell pads olmuştu.. Onu da upgrade ederlerken yakmışlardı...

PS: Aslında çok önemli, Desert'da Spawn olan TK'lari kesmeyin, bug lı.. Kutu düşürmüyor.. 2. kez başıma geldi....[signature][hline]Nation: El MORAD
Race: Barbarian
Level: 61
Job: Blade Master
Clan: TnT
Sosyal ağlarda paylaş

Talos son zamanlarda paso silk bundle verio..

Bu sırada az önce full premium bi partiyle HQ kestik kelle verdi..

Çorbasını içip yattılar.[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Nick : Lively (Leader)
Clan : The_Others
Allies : Academy & The_Hunos
Server : Ares

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Murtaza, 29 Mayıs 2005 05:00 tarihinde demiş ki:
PS: Aslında çok önemli, Desert'da Spawn olan TK'lari kesmeyin, bug lı.. Kutu düşürmüyor.. 2. kez başıma geldi....

Sen o TK yı kesmeden önce Karakatoa mıdır nedir HQ kesmişti aynı yerde Adamın lagdan dibi düşmüştü bi saat uraşmıştı. Bi de şerefsizin biri üstüne bi sürü lamia çekmişti. :D

EDİT: Lamia deil Lamiros.

[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.

[Bu mesaj KaKsi tarafından 29 Mayıs 2005 12:03 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...