Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En iyi sharing programı

finch

Öne çıkan mesajlar

ares lite 1.8.1 kullanıyorum son derece memnunum.Bağlanmama olayı bende ares lıte ın bır oncekı versıyonunda olmuştu bunu yukleyınce gectı.Turkce muzık dışında herşeyi kolayca buluyorum.[signature][hline]Savaşacak gücün yoksa,silahını düşmanına ;
Yönetebilecek kudretin yoksa,beynini sana boyun eğdirene ;
Uğrunda ölebilecek bir amacın yoksa,aşkını nefretine sat...
Sosyal ağlarda paylaş

ben torrenti beceremedim ama zaten çoğu sitesi kapanınca eski tadı kalmamış.
revconnect(dc programı) ve emule arası değişir ne indireceğinize bağlı olarak. oyun/film indirecekseniz revconnect iyidir ama albüm,dizi,zor bulunan filmler çekecekseniz emule derim.[signature][hline]oasisoyun.net
Mail/MSN: [email protected] , ICQ:6254196
Sosyal ağlarda paylaş

eMule muhteşem geniş arşivi ve kullanım kolaylığıyla bence diğer p2p programlarından bir adım öne çıkıyor. eMule-Project adresini ziyaret etmenizi tavsiye ederim.[signature][hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir"

[Bu mesaj Selamon tarafından 27 Mayıs 2005 11:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bende oyumu emule den yana kullanıyorum. arayıpta bulamadığım pek az şey oldu emule de.[signature][hline]S.E.N.K.O.: Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
bu mesaj bitmiştir lüften sıradaki mesaja geçiniz.Ayrıca bu msj okunduktan 10 yıl sonra kendini doğal şekillerde toprağa dönüştürüp imha edecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Selamon, 27 Mayıs 2005 11:38 tarihinde demiş ki:
eMule muhteşem geniş arşivi ve kullanım kolaylığıyla bence diğer p2p programlarından bir adım öne çıkıyor. eMule-Project adresini ziyaret etmenizi tavsiye ederim.

sadece 1 adimmi?

ayrıca

said:
Sailor, 27 Mayıs 2005 11:30 tarihinde demiş ki:
albüm,dizi,zor bulunan filmler çekecekseniz emule derim.

insanlar yola gelmeye başladılar :)[signature][hline]| | | || | | | | | |||| | || || || |||||| | | | | || | | ||

[Bu mesaj Bacyo tarafından 28 Mayıs 2005 02:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
dc++ ın cok artısı var yani ismindeki 2 + az bile :)

mesela p2p de bir dönem sonra ne cekicem ben sorusu ile karsılasıyorsunuz
özellikle p2p nin dibine vurup sürekli dl yapanlar bu soru ile illaki karşılaşmışlardır
dc++da o sorunun cevabı cok kolay bulunuyor
kafanıza göre birilerine getlist cekip adamın share e açtıgı ne dosya varsa görüp aa ilginç miş bu cekim diyosunuz ve belkide arkadaşlarınız arasında kimsede olmayan acaip videolar belgeler fln elinize geçiyor

mesela ben 1.5 sene once evanescence nin bir videosunu cektim
grup elemanları kendileri kameraları ile doldurmuslar
stüdyo calısmaları muhabbetleri geyikleri fln pek cok sey var
amatör çekim ama güzel olmus
600mb civari dı sanırsam[signature][hline]G3NK
Sosyal ağlarda paylaş

"share" eden için en gelişmiş sistemi bulunan ve en iyi işleyen emule olarak gösterilebilir.
bir de sharereactor ve shareconnector gibi siteler kapatılmasaydı tadına doyum olmayacaktı ama işte kader.[signature][hline]sanerixx, vitalizes body and mind
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...