Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Discovery deki Steve nasıl öldü yav?

Chemical

Öne çıkan mesajlar

ya arkım diyodu timsahlar parçalamış felan diodu severdim programlarını:)
Gerçekden öle bi olay varmı? olduysa ne zaman oldu? bi yerde açıklama felan varmı?

Gerçekden merak ettim bilen varsa üşenmeden yazsın lüfen zaten adamın yatakda ölmesini beklemiyoduk galiba:) yazık ehe[hline]Ahw elimi yakdım.[b][u][i]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Chemical, 16 June 2003 21:42 tarihinde demiş ki:
[hline]Ahw elimi yakdım.[u][i]

Sendende başka birşey beklenmezdi zaten di mi chem :) birde en sevdigin mesale adam var fantastic 4 da.

Eger Steve öldüyse belasini bulmuş :) Haketmişti yani. O kadar timsahi börtüyü böceği rahatsiz edersen yerler tabi adami.[hline]Hepimiz aslında n adet yüzü olan birer prizmayız.
[b]-Estel Anorien-

Playlist icin tiklayin
Sosyal ağlarda paylaş

o adam kopekbaliklarina bile suda yem werdikten sonra gebertseler olmez(?!)... bi nevi tanri bi ustun warlik insan gorumune girmis bi uzayli falan

south park'da oldurmuslerdi o ayri :P[hline]Day after day we will gratefully suffer for more
Predestined's our part
So we bleed in the name of god

Blind Guardian - Age of False Innocence
-Kings of Chaos-
So please, a little respect. For I am Costanza. Lord of the Idiots! - George "Gammy" Costanza (Cantstandya)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Estel_Anorien, 16 June 2003 22:02 tarihinde demiş ki:
said:
Chemical, 16 June 2003 21:42 tarihinde demiş ki:
[hline]Ahw elimi yakdım.[u][i]

Sendende başka birşey beklenmezdi zaten di mi chem :) birde en sevdigin mesale adam var fantastic 4 da.

Eger Steve öldüyse belasini bulmuş :) Haketmişti yani. O kadar timsahi börtüyü böceği rahatsiz edersen yerler tabi adami.[hline]Hepimiz aslında n adet yüzü olan birer prizmayız.
[b]-Estel Anorien-

Playlist icin tiklayin

valla severim o adamı piton almış 6 yaşında onla tanışmak isterdim :) ama yazık ya adam sevimli bi tipdi:)
UUuuU felan derdi paso euhee
Bu arada fantastik 4 e gıcık olurum nedense:) zaten flame thower yaptırıcam yakında kendime yakıcam sizi Harrr[hline]Ahw elimi yakdım.[b][u][i]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BladeSinger, 16 June 2003 22:05 tarihinde demiş ki:
bende gördüm sanki
diye hatırlıyorum
ama ölmüşte olabilir
öldüysede
iyi olmuş
tipine kıldım zaten :)

bır ınsanın olum haberını alıyorsun ve ıyı olmus dıyorsun,gerekce olarakda tıpını begenmedıgını dusunuyorsun.Sozde esprı yapıyorsun.Ama ınan 5 kurusluk degerın yok gozumde.[hline]Simofle
-.-. --...--. .-.-.-.... ..-..-...-.-....-....-.-...-.... ---.-....--.-..--.-
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...