Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes of Might & Magic V

AzureSlayer

Öne çıkan mesajlar

said:
huun, 26 Mayıs 2005 23:55 tarihinde demiş ki:
:D her mac oncesi editorde harita incelenir artifactlarin yeri ezberlenir bir yerden sonra gerek kalmamisti tabii direkt ezberden eeheh

ulen dusundumde amma cok oynamisiz oyunu ya

ee artifactlerin çoğu random biliyom ben? o zaman napıon? :D shafta yanmı basıon :P[signature][hline](_::_____::_) <-> MetallordS Membır
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaslar homm5 için cok caba sarf ediliyor en ince detay için bile arastırma yapılıyor acıkcası ben cok umutluyum homm5 ten ayrıca homm4 ten ders aldıklarını da unutmayın.Zaten ubisoft seriyi adam edip tekrar bir hit yapacagına inanmasaydı iflas etmek uzere olan bir firmanın serisine bir ton para verip haklarını almazdı.Bana kalırsa cogu arkadas homm4 un uzuntusunu ustunden atamamıs ama forumları ve oyunu uretenlerın acıklamalırını biraz incelerseniz "yok baba adam olmaz bundaan" dan daha olumlu ve gercekcı bır yoruma varabilirsiniz bence.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Erutan, 27 Mayıs 2005 10:37 tarihinde demiş ki:

ee artifactlerin çoğu random biliyom ben? o zaman napıon? :D shafta yanmı basıon :P

yok oyle bise editorden bakinca kabak gibi ortada neyin nerde oldugu ama bazi haritalarda yerleri sabit olsada cikan artifactlar random . o da artik ne cikarsa bahtina .[signature][hline]You must be silent in front of my famous presence .
Sosyal ağlarda paylaş

said:
huun, 26 Mayıs 2005 23:55 tarihinde demiş ki:
:D her mac oncesi editorde harita incelenir artifactlarin yeri ezberlenir bir yerden sonra gerek kalmamisti tabii direkt ezberden eeheh

ulen dusundumde amma cok oynamisiz oyunu ya

haritayı bildikten sonra oynamanın ne mantığı var :D
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten Homm3 hastasayım nerdeyse hergün oynuyorum o yuzden dedim haritayı bilerek yonamnın hiç bir zevki olmazki herşeyin yerini onceden biliyorsan ?? sonuçta rakibinin kalelerinin yerini her şeyi goruyorsun o zaman boşuna karanlık yapmışlar oyunu direk butun harita gozukerek oynansaydı
Sosyal ağlarda paylaş

said:

haritayı bildikten sonra oynamanın ne mantığı var :D

:D harita bilgisi fazla olanin bundan dolayi kazanacagi avantajı notr e cevirmek icin . yaklasik 10 dk. muhlet verirdik oyundan once haritayi incelemek icin birbirimize .

keske oyunun adam gibi calisan random map te oynamaya yaran bir sistemi olsaydi . cikardilar oyle bir seyde ise yaramadi . nette adam gibi 1 tane haritasi cikmadi . biz de sc ye hiz verdik iste o sira eheheh[signature][hline]You must be silent in front of my famous presence .
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...