Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Değerli silah armor ve takılar.

Cezair

Öne çıkan mesajlar

said:
XANTOR, 27 Mayıs 2005 13:55 tarihinde demiş ki:
centaur deneyin derim hell abbys en altın bi üstü 20 tane kestik cleaver 40 civarı kestik iron bow 30 civarı kestik shard ama insan çıkan item a sevinemiyor çünkü herkezde item var artık dupe dolayısı ile
Doktor Bu serverda gercekten o itemlere sevinemiyo herkes düpeci..ama ben golemi seviyom ..bi gecede ihya etti beni bi gece 3.5 saat kestim solo ama 1 iron bow .1 cleawer. 5 rog chtn 4 war chtn 8 preist chtn 3 viper.daa ne olsunki[signature][hline]Temiz Suyu Bulmadan Kirli suyu atma , Temiz Suyu Buldugun Zamanda Kirli Suyu Atmayı Unutmaki Birbirine Karıştırmayasın
Sosyal ağlarda paylaş

Ben beramus ta bi kaç bos we moonsters sayiyim degerli item weren ..golemi söledik zatti..(ha birde golemlerden dagger defans ful plt de çıkıyo..)samma dan giantic (herkes biliyo gerçi ama benim giibi düşüren yoktur :)) obl den hooly water of temple ve chtn shel..shaula chtin bow ..lesath scorpion bow.dervish faunder..shard... dragon toth skelethon..cleawer raptor.. snakee queen elf ring ..harpyy queen .diamond ring..abys burning sklethon +9 küpe kolye yuzuk.. ghost wariorda keza öle ama g.w 60+ lvl le kolay 60- keser ama lvl düşer gibime gelio b.s 50+ lvl yeterli..daha altlarıda XANTOR yazmıs gerek yok bi da yazmaya..bunlar bizzat sahsım tarfından düşrülen itemler..ilerde aklıma geldikçe yazarım ben..[signature][hline]Temiz Suyu Bulmadan Kirli suyu atma , Temiz Suyu Buldugun Zamanda Kirli Suyu Atmayı Unutmaki Birbirine Karıştırmayasın
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Tribula_IV_, 27 Mayıs 2005 15:42 tarihinde demiş ki:
dts den mı DT den mı bı daha bak bence?
ya sonuna s koymayı unutmusum işte anlayın :))[signature][hline]Temiz Suyu Bulmadan Kirli suyu atma , Temiz Suyu Buldugun Zamanda Kirli Suyu Atmayı Unutmaki Birbirine Karıştırmayasın
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...