Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bıktım baremus tan

CaDoBaBa

Öne çıkan mesajlar

Yaw bu serverda en az oyuncu olması lazım ama burda ne harpy yapmak mümkünne dts(bi spotta 4 party oluyor)deru desen hepsi her dakika dolu savas desen savasa 120 kişi giriyo ona rağmen dışarıda bekliyen 200 küsür adam var.geçen gün ares tekine girdim harpy boş olmasa bile ks yapan yok varsa bile lvl 45 olmamış ezikler.bu beramus ta kıyaklı olan çok.nasıl 2 günde 60 olurlar başlığımda var zati.diez veya ares e geri dönmeyi düşünüyorum ama bana orda lvl kasmama yardım etcek varmı 2 saat 40 olmaya uğraşmak istemiyorum :D.sanırım aresde herkez human bende human olam ama human köyünüde bilmiyorum :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
CaDoBaBa, 27 Mayıs 2005 22:47 tarihinde demiş ki:
Yaw bu serverda en az oyuncu olması lazım ama burda ne harpy yapmak mümkünne dts(bi spotta 4 party oluyor)deru desen hepsi her dakika dolu savas desen savasa 120 kişi giriyo ona rağmen dışarıda bekliyen 200 küsür adam var.geçen gün ares tekine girdim harpy boş olmasa bile ks yapan yok varsa bile lvl 45 olmamış ezikler.bu beramus ta kıyaklı olan çok.nasıl 2 günde 60 olurlar başlığımda var zati.diez veya ares e geri dönmeyi düşünüyorum ama bana orda lvl kasmama yardım etcek varmı 2 saat 40 olmaya uğraşmak istemiyorum :D.sanırım aresde herkez human bende human olam ama human köyünüde bilmiyorum :D

sen parmaklarını bu kadar yoracagına baslasadın lvl 15/16 felan olmustun :)[signature][hline]------------------------------------
Nation :EL Morad
Server :Beramus
NicK :Barbarians
CLaN :Unkown
Blade Master Warior
----------------------------------
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Chosen, 27 Mayıs 2005 22:56 tarihinde demiş ki:
said:
CaDoBaBa, 27 Mayıs 2005 22:47 tarihinde demiş ki:

sen parmaklarını bu kadar yoracagına baslasadın lvl 15/16 felan olmustun :)
HEHEHE DOĞRU SOLİON
Sosyal ağlarda paylaş

beramusta işin cılkı cıkmaya basladı cıkaranlarda malesef nick yada clan sonunda gordugum bazı TR uzantılı nickler yada clanlar neyse oyunun oyun mantıgından cıkmamasının tek sebebi playerların KO içinde bi cok kısıtlamasıın bulunması her nese KO-UO-MUO vs vs vs işin bokunu cıkarmadan oynuyan herkese sevgiler diğerleri zaten bu msg okudukları zaman kendilerini tanımıs olur..[signature][hline]------------------------------------
Nation :EL Morad
Server :Beramus
NicK :Barbarians
CLaN :Unkown
Blade Master Warior
----------------------------------
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...