Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Scorpion Shield ya da Chitin Shield kimden düşer?

sertur

Öne çıkan mesajlar

said:
BuRiAL_TR, 26 Mayıs 2005 21:54 tarihinde demiş ki:
Scorpion shield estlant shaula ve cz shaula chtin shield cz lesath dan çıkar....

:tup:

başka söze gerek yoktur...
Shaula lesath tan daha kolay bi yaratıktır. Eslantta çölde lamentationların orda ve dts de dark marelerin orada çıkar. (Spawn yerleri SQ ile aynıdır)[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Nick : Lively (Leader)
Clan : The_Others
Allies : Academy & The_Hunos
Server : Ares

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
oQo, 27 Mayıs 2005 10:46 tarihinde demiş ki:
Trol Berserkerden her birşey çıkıyo Chitin Shell boot ta cıkarmışlardı

Shell boots düşer zaten bersekerden cs değil ama kimse gelipte bana bersekerden cs düştü demesin yalan olur çünkü!!!!!!!![signature][hline]Nation :EL Morad
Server :Ares
NicK :BuRiAL
CLaN :TnT
LvL :62 Blade Master Warior
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Tribula_IV_, 27 Mayıs 2005 14:08 tarihinde demiş ki:
rol da mı berseker dan geldı?
la clan ahalısı bundan sorra sadece berseker kesıoz ben anlamm 2* rol ısterım

ahah yok ya, baktim herkes bi$eyler du$uruyor bende du$ureyim dedim.[signature][hline]Nick: Roguenler
Level: 5X
Clan: TüRK
Server: Diez
(Dru artik yok)
Sosyal ağlarda paylaş

Ne dionuz bi halt anlamadım. Berserkerden ne chitin shieldi ne bilmemnesi? Berserkerden en fazla complete boot düşer?

Chitin Siheld düştüyse kesin bi tesadüftür o. Bi kere düşmüştür bi daha düşmez. Aylardır oyundayım bin tane berserker kestim complete boottan daha büyük bişi çıkmadı.

Onur yoksa bizmi şanssızız la ?[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]
Sosyal ağlarda paylaş

konu zaten patlamış daha neyini patlıcan. Adam cs vs ss nerden çıkar demiş konu berserkerlere uzanmış :-p[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...