Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni ücretler

Lonely

Öne çıkan mesajlar

Premium : 9$
Ultra Premium : 20$
Gold Bar (Power-up Storede) : 7.000 Cash

ne düşünüosunuz bu konuyla ilgili? Ben pek hoş şeyler düşünmüorum...[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Nick : Lively (Leader)
Clan : The_Others
Allies : Academy & The_Hunos
Server : Ares

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]
Sosyal ağlarda paylaş

"hain kapitalizm" diyorum eheh. Kotu bir olay, hele GB'nin satilmasi, ki 7000 cash gibi cok buyuk bir miktara satilmasi kabul edilemez. "kiroyum ama para bende" zihniyeti oyunda yerini alacaktir boylece. Oyun ici ekonomiye nasil bi darbe vuracak onu da bilmiyorum..[signature][hline]Nick: Roguenler
Level: 5X
Clan: TüRK
Server: Diez
(Dru artik yok)
Sosyal ağlarda paylaş

ultra premium 20$ olunca scrolların fiyatı sizce 2 katınamı yoksa 3 katınamı çıkar? :hrr:[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]
Sosyal ağlarda paylaş

valla hepimizin gozunun onunde trinas gibi bi ornek var. 8-9m gibi bir fiyattayken premium harici eklenince direk 2-3 kati oldu. 20-30m arasi degisiyor diez'de. ki daha once 5m'e bile almi$tim.
aslinda gene herkes kendi eliyle oynuyor fiyatlari. insanlar kaca almak istiyorsa o fiyati yazsin hicbir sorun olmayacak. millet pahalilik olunca "dur $u arada bende gecireyim" diyip yukseltiyor fiyati. birisi 10m yaziyor, digeri he bunun fiyati bu 12 yazayim belki gider, digeri de vs..
bi taraftanda artik usko degi$meye ba$ladi. biraz daha adam gibi olacaklarini gosteriyorlar. dikkat edin, adam oluyorlar demiyorum sadece onu gosteriyorlar. belki cebimize dokunacak biraz ama eger adam gibi duzelecekse $u oyun sorun olmaz o kadar. p2p yapamayacaklari kesin bu oyunu. cok az insan kalir oyunu oynayan ve myko gibi bi son bekler. bu arada myko sanirim ucretsiz olmaya gidiyor. son duyurulari o yondeydi. oyunun bir kismini ucretli yapmaya calisiyorlar ki eh biraz da haklari. tabi adam gibi support, server'lar oldugu surece..[signature][hline]Nick: Roguenler
(Dru artik yok)
Sosyal ağlarda paylaş

ben areste 30 milyona trinas bulayım anında 10 tane kapatırım..
en ucuzu 60 milyon... 3 hafta önce bi dolaplar döndü fiyatlar 4 katına fırladı.. +6 mp yüzük 7 milyondu şimdi insafa geldiler 2 milyona düştü.. +9 hp kemer alayım dedim 180 milyondan aşağıya bulamadım...[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Sosyal ağlarda paylaş

ares o konuda a$mi$ zaten. diez cok cabuk iner cikar ama gene de iyi sayilir fiyatlar. +9 hp kupe 25'den sattim mesela. demek ki ares'de 250 gorurmu$ :D 3-4 kati gibi bir olay olmuyor allahtan. anca 2 kati felan oluyor ama gene de alinabilecek seviyede.[signature][hline]Nick: Roguenler
(Dru artik yok)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fatihkaraca, 25 Mayıs 2005 05:21 tarihinde demiş ki:
ben areste 30 milyona trinas bulayım anında 10 tane kapatırım..
en ucuzu 60 milyon... 3 hafta önce bi dolaplar döndü fiyatlar 4 katına fırladı.. +6 mp yüzük 7 milyondu şimdi insafa geldiler 2 milyona düştü.. +9 hp kemer alayım dedim 180 milyondan aşağıya bulamadım...

dolapları soliim:
dupe nasıl yapılır ortaya cıktı ozellikle turkler cok fazla yaptılar bunu,yabancılar zaten yapıodu ama gizli yaptıklarından bu kadar bilinmiyordu.Piyasaya fazladan para surmek enflasyonu dogurur.Moradon piyasası da aynen gercek hayattaki gibi.Sonrasında tekelcilik yapılmaya baslandı.birileri cursed scroll ları birileri abbysleri toplayınca tek elde istedigi fiyattan satısa surdu.Arkasından fiyatlar artıyor diye diger urunlere de yansıdı fiyat artısı;o da soyle oldu:adamın biri diyor bu kadar fiyattan gider diye koyuyor bi malı tezgaha sonrasında ucuz olanları millet alınca malı satılan sahıs dier tezgahlarda yuksek fiyata gorunce bu fiyattan da satılıyormus deyip diger sefere o fiyattan koymaya baslıyor.Bunlar farklı kisilerde tekrarlasınca satılan malın genel fiyatı yukselmis oluyor.Eger birkac gun o fiyattan satılmazsa fiyatta dusus sozkonusu oluyor, o malzeme tekrar satılmaya baslayınca da yukseliyor.Bunlar da ufak piyasa hareketlenmeleri oluyor.Moradon tıpkı ufak bir borsa gibi.Pazarda biriler su malzemeyi istiyorum diyenlere hemen pm gelir bulurum sana ama fiyatı bu kadar diye.Bulacak olan kisiler de piyasa brokerlarıdır.Baska bir tezgahtan uzerine ufak bir kar ekleyerek satısı yaparlar.[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
level:6x
Ares
Moradon serbest piyasa broker ı
Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u

[Bu mesaj mrproblem tarafından 25 Mayıs 2005 10:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

babacım onu bunu bilmem zarar edenler cok var ama ben bu olaylardan bıraz karlı cıktım ıb+6 yı 80m dan alıp 2 hafta sora 225m dan sattım bu arada dupeler pıyasada donduğu için dupe olmadığını bilen adam yanı ınanan kişi kaptı bnm de karım oldu onların da. Uyelik fiyatlarının artmış olması piyasayı yıne kotu vuracaktır. 1 ay önce 2.5m dan satılan 1500 hp+ scrollar su an 15m ama bu gıdışle 2 hafta içinde yine 25m gibi ucuk boyutlara çıkabilir. Vay halimize[signature][hline]Sever:ares
ID:_TRibula_
LVL:5x
Assasin
Clan:The_Others
Sosyal ağlarda paylaş

parası olan köşe oldu bile o power-up taki goldbarlardan.. merak etmeyin siz...
boşunamı koydular onu oraya sanıyorsunuz???[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Sosyal ağlarda paylaş

ya burda benim dikkatimi çeken bir hadise var. çok dengesiz olmuş sanki fiyatlar.

- + bakımından incelersek
premium alırsanız bir standart özellikler geliyor =9$
1000 kc alırsanız = 10$
trina's piece = 20$
ultrayı alınca 800kc+trina+premium geliyor 20 $ oluyor.

madem durum böyle kim trinaya para veripte alır ki? 28 dolarlık şeyi 20 dolara almak varken dimi yani? bence usko bişeyler planlıyor. tahminimce trinayı çıkartıp ultra fiyatını eski haline getiricek.[signature][hline]Diez:
Kalgeldi
lvl 1x sin
Sosyal ağlarda paylaş

onu bunu bırakın adamlar 7000 kc e goldbar satıodu. 1500Hp scroll alıp satsan 6 tane o goldbarı cıkartıyorsun yaklasık 1000 kc e. e ne anladım ben simdi goldbar dan.Kaldırılması ii olmush.Oyun free ama KO premium olayından kc olayından wurdu paranın dibine. Ha bu arada haftaya ares3 acılıyor.[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
Ares
Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

sawaslar icin degil yine aynı haritalar yine ayn ısehirler olacak.
Haber resmi kaynaklardan degildir.O yuzden zamanlaması ve olması kesin degil diyebilirim. Ama yine de buraya vermemin sebebi, baska bir yerde yazıları olan ve balon haber vermek gibi bir durumuyla hic karsılasmadıgım birinden duymamdır.[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
Ares
i love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

Hah o zaman kesinlesmis oldu.Asırı lagda ve exp icin ozellikle mob ların paylasılamamasında bir rahatlama olacak. Acaba oranın CZ si ya da ekstra birseyi olacak mı bunun bilen war mı?[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
Ares
i love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...