Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lutfen bir bakin.

Anelor

Öne çıkan mesajlar

said:
Anelor, 24 Mayıs 2005 21:13 tarihinde demiş ki:
ben ranger-archer istiyorum ama kimse secmiyor herkez assasin fln oluyor archerlar cok mu gucsuz? vede tavsiye ettiginiz server?_

o zaman archer olarak ac bi char. dene biraz, seversen devam edersin zaten. olmadi bi reskill ile sin olursun.[signature][hline]Nick: Roguenler
Level: 5X
Clan: TüRK
Server: Diez
(Dru artik yok)
Sosyal ağlarda paylaş

Archerlar tabiki güçsüz değiller aresde orc Nycris ve EK kurucusu Gavok var archer sağlam olan humanlardada Makaveli...Archerlar tabiki iyi ,güçsüz değiller ama cz de solo pk yapamayan tek char dır archerlar .....[signature][hline]Nation :EL Morad
Server :Ares
NicK :BuRiAL
CLaN :TnT
LvL :62 Blade Master Warior
Sosyal ağlarda paylaş

nasıl solo yapamıyorlar? çokta güzel yapıyorlar, belki hybrid archerlar yapamaz solo ama archer/explore lar yapar. tabii solodan kastın 8 li partye girmek diilse :). bu arada senin dedigin gavok bi zahmet saglam olsun yani be abicim;
70 Gavok Eternal_Knights Rogue Karus

Rogue Chitin Armor Pauldron +8/15 DEX
Rogue Chitin Shell Pads +7/12 DEX
Rogue Chitin Armor Helmet +8/15 DEX
Rogue Chitin Armor Gauntlet +8/15 DEX
Rogue Chitin Armor Boots +8/15 DEX
Iron Bow +8/80 Poison

yuh artık buda saglam olmazsa biz boşuna kasıyoruz demektir

[Bu mesaj HasMez tarafından 25 Mayıs 2005 11:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Archer lvl 60 da zevkli oluo "shadow hunter" olmadan archer'in bi mantigi yok bence...Cünkü herkeste Dagger defans veren itemlar var...Arrow defans takan pek fazla olmuo...Archerda dex in ve dex bonuslarin yüksek olmali...[signature][hline]Nick :PartyCrasher
Server: Beramus
Race :Karus
Job : Assassin
lvl : 55+
Clan :VietNam™CongHoa
Sosyal ağlarda paylaş

said:
yawusSs, 26 Mayıs 2005 12:33 tarihinde demiş ki:
Archer lvl 60 da zevkli oluo "shadow hunter" olmadan archer'in bi mantigi yok bence...Cünkü herkeste Dagger defans veren itemlar var...Arrow defans takan pek fazla olmuo...Archerda dex in ve dex bonuslarin yüksek olmali...

peki HP si ne kdr olmali sence?[signature][hline]My fate is hiding in the dark or its my mind that steals the light.
Name:Anelor
Race:El Morad Male
Guild:N/A
Speciality:Ranger/Archer
Sosyal ağlarda paylaş

said:
rockncoke, 26 Mayıs 2005 21:42 tarihinde demiş ki:
chitin giyceksen 90hp chitin shell giyceksen (60dan sonra giyilir shell) 94hp

hmmms cok saol gercekten cok saol ben seni 15 dak once fln oyunda gordum sanirim ya :D[signature][hline]My fate is hiding in the dark or its my mind that steals the light.
Name:Anelor
Race:El Morad Male
Guild:N/A
Speciality:Ranger/Archer
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...