Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Her savaşta olduğu gibi aynı hikaye.

Lonely

Öne çıkan mesajlar

Bugün sabah 4 teki savaşı herzamanki gibi biz kazandık (Humanlar) ve yine herzamanki gibi istila sırasında sorunlar yaşadık..
1) Karus'ta humanlar parti kuramıyor ama orclar kuruyor
2) Bobert denen eleman bana 1050 defansımla 2300 vuruyor
3) Captain olmama rağmen bi notice atmak için en az 10 kere failed mesajı gördüm
4) sonuda server down...

Tabi bu sırada orclar np lerini kastılar.. Çünkü hem boost vardı hemde biz parti kuramadığımız halde onlar parti kurabiliyorlardı...

Şu andaki sinirimden dolayı olayı tam anlatamamış olabilirim ama ares te sabah 4 teki savaşa giren humanlar ne demek istediğimi anlamıştır...[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Nick : Lively (Leader)
Clan : The_Others
Allies : Academy & The_Hunos
Server : Ares

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]
Sosyal ağlarda paylaş

Ya küfretmemek için kendimi zor tutuyorum. Savaşı kazanıcaz diye bi tarafımızdan ter aktı, cooltang la birebir 4 kere kapışmak zorunda kaldım sonunda savaşı kazandık ama istila yapamadık.. varmı böyle bişi ya...
topunun...... tövbe :hrr:

dip : oyuna girdiğim anda ilk bulduğum gm'in pmine zıplayıp dümdüz küfredicem.. isterse banlasın umrumda değil. iice ayar oldum... [signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından 25 Mayıs 2005 05:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Son bir kaç savaştada aynı sorunları yaşadı humanlar bence sebebi çok açık fatih orclardaki town clanından mod3m şu an mod oyunda sanırım başka açıklamaya gerek yok.Bir de hiç unutmuyorum bir savaş max 750 vuran novalar 1800 vurmuştu helal olsun ne diyim.......Bunun gibi bir çok şey ban list de eski town dan orc bidas şimdiki fire da kendileri ; banlistte 30 gün ban yazrken adam oyunda benle pk yapıyodu.Herkes bilir Town clanı kurucusu süper warior soulslayer human oldu kendisine sordugumda neden diye bana sıkıldım orclardan ve EK ları kesmek istiyorum gibi alaycı bir cevap vermişti,1 hafta sonra öğrendik dupe den ban yemişler tabiki gm kankaları kendilerini 9999 gün banlamaktansa human yapmışlar.Aresde 2 tane gm charı var 2 side orc.Biri clanısz geziyor eclipse_ isimli assasin diğeri town clanında bacardi151 isimli warior hani şu ölmeyen varya işte o.Immortalsoul dan F9devil i bilirsinz elinde serverin ilk +8 raptorlarından var.Dupe olayları patlak verdiği sıralarda bir baktık Amon dada var aynından(Bizzat immortalsoul dan bir arkadaşım söyledi bunu bana dupleyip amona da verdiler diye.) ve buna benzer çok şey dönüyor oyunda , sanırım adminin gm in kankası olmak lazım emek değil hatır çalışıyo artık.

[Bu mesaj BuRiAL_TR tarafından 25 Mayıs 2005 07:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada bacardi'nin itemleri :

LVL 66, Bacardi151, Warrior, Karus

Chitin Shell Pauldron +8/15 STR
Chitin Shell Pads +8/15 STR
Chitin Shell Helmet +8/15 STR
Chitin Shell Gauntlet +8/15 STR
Chitin Shell Boots +7/12 STR
Iron Necklace
Raptor +8/80 Poison
Totamic Spear +8/80 Poison
Chitin Shield(+8)
Scorpion Shield(+7)
Glave +8/14 STR

ehh[signature][hline]Nick: Roguenler
Level: 5X
Clan: TüRK
Server: Diez
(Dru artik yok)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
druenler, 25 Mayıs 2005 07:22 tarihinde demiş ki:
Bu arada bacardi'nin itemleri :

LVL 66, Bacardi151, Warrior, Karus

Chitin Shell Pauldron +8/15 STR
Chitin Shell Pads +8/15 STR
Chitin Shell Helmet +8/15 STR
Chitin Shell Gauntlet +8/15 STR
Chitin Shell Boots +7/12 STR
Iron Necklace
Raptor +8/80 Poison
Totamic Spear +8/80 Poison
Chitin Shield(+8)
Scorpion Shield(+7)
Glave +8/14 STR

ehh

Aynı itemler eclipse_ isimli arkadştada var ve www.knightonlineranking.tk da yazılanlar sadece itemlerdir ama bacardi151 ve eclipse_ çok zor öldükleri için nedense 2 arkadaşada özellikle iron necklake yazılmış başka kimsenin takıları yazmıyor orda,ve dikkat ederseniz glave +8/14 STR posion değil aynısından bir tanede eski human yeni orc Elverondada var bunlar edit silah hiç kimse forgetten temple tamamlayamadı daha.Gm gel bize kankam ol!!!!!!

[Bu mesaj BuRiAL_TR tarafından 25 Mayıs 2005 07:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BuRiAL_TR, 25 Mayıs 2005 07:01 tarihinde demiş ki:
Son bir kaç savaştada aynı sorunları yaşadı humanlar bence sebebi çok açık fatih orclardaki town clanından mod3m şu an mod oyunda sanırım başka açıklamaya gerek yok.Bir de hiç unutmuyorum bir savaş max 750 vuran novalar 1800 vurmuştu helal olsun ne diyim.......Bunun gibi bir çok şey ban list de eski town dan orc bidas şimdiki fire da kendileri ; banlistte 30 gün ban yazrken adam oyunda benle pk yapıyodu.Herkes bilir Town clanı kurucusu süper warior soulslayer human oldu kendisine sordugumda neden diye bana sıkıldım orclardan ve EK ları kesmek istiyorum gibi alaycı bir cevap vermişti,1 hafta sonra öğrendik dupe den ban yemişler tabiki gm kankaları kendilerini 9999 gün banlamaktansa human yapmışlar.Aresde 2 tane gm charı var 2 side orc.Biri clanısz geziyor eclipse_ isimli assasin diğeri town clanında bacardi151 isimli warior hani şu ölmeyen varya işte o.Immortalsoul dan F9devil i bilirsinz elinde serverin ilk +8 raptorlarından var.Dupe olayları patlak verdiği sıralarda bir baktık Amon dada var aynından(Bizzat immortalsoul dan bir arkadaşım söyledi bunu bana dupleyip amona da verdiler diye.) ve buna benzer çok şey dönüyor oyunda , sanırım adminin gm in kankası olmak lazım emek değil hatır çalışıyo artık.

[Bu mesaj BuRiAL_TR tarafından 25 Mayıs 2005 07:02 tarihinde değiştirilmiştir]

mod3m gm degil benim bildigim.arestides in cok yakın kankaları oldugunu biliorum ama.Bazı olayları yuzunden de leveli dustu arestidesin ve su aralar ortalıklarda yok pek..[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
level:6x
Ares
Moradon serbest piyasa broker ı
Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

Topunun ....................

başka bişi demiorum... Biz hala bilek gücüyle bişiler yapmaya çalışalım.. Bakalım nereye kadar...[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Sosyal ağlarda paylaş

bizde mantık arama.. mantık olsa bu oyuna hiç başlamazdık...

1 sene sonra bu geçen zamanlarımız için çok pişman olucaz :-)[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Sosyal ağlarda paylaş

Bildiğiniz gibi CZ de MP takılar bi halta yaramıyor. Ama savaşta bu geçerli değil. Dolayısıyla flame mage'ler kafa göz yardırıp yerdeki çimleri humanlara yoldurtuyorlar...

PS: Level 50 altının savaşa girmesine karşıyım.. Zaten 150 kişi alıyorlar yarısı 30-50 lvl a sahip oyuncular...[signature][hline]Nation: El MORAD
Race: Barbarian
Level: 55
Job: İşsizim, ne iş olsa yaparım abi.
weapon: Kullanmıyom, ellerimle öldürürüm genelde. Silah yokken atağım 63:D

[img=http://img63.exs.cx/img63/8021/sinekumitgifweb3wx.gif]
Sosyal ağlarda paylaş

LvL 50 Altında olupta savaşa girenlerin allah cezasını versin diyorum bende :)[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
[Bu mesaj üzerinde fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmeye teşebbüs edilmiştir.. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır. Arada bir gaz kaçırmaktadır. Ammawelakin taş gibin ayaktadır.]
Sosyal ağlarda paylaş

major HArdware upgrade den sonra Server bayağı toparladı (ares).. Rahatça oynanabiliyor...

yalnız bi de duperlar hortladı... Herşey ateşpahası oldu... Allah kolaylık versin bizlere...[signature][hline]Nation: El MORAD

Sosyal ağlarda paylaş

Bende + MP lerin bir işe yaramadıgını 2-3 gün evvel duydum ve bugün Fire mage ve paper e cevirdim kendimi.Bobert'e Nova ile 975 vurdum.Bende bilmiyorum.Koca gece taktı bana hep oldurmeye calıstı basardıda.Bu arada Mod3m banlanmıs gozukuyor ama hala oyunda.Cooltang'ta kolay kolay olmuyor bunuda cozemedım.Arestides geldıgınden berı bu oyun da orc lar kral oldu.Realmlord zamanında fazla iyi bilmiyorum ama o zamanlar Kral ırk yoktu bildigim kadarı ile.O iyi bir GM di bence.

Herneyse size bir olay anlatacagım.Bundan 1 ay evvel benım 60 lık bir assasin im vardı su an arkadasımda.Dark Lunar savası varmıs.Bende gıttım olesıne bakmaya.Savasın baslamasına 5 dakıka var iken Arestides bey Tam tamına "50 Riote,30 Atross ve ardından DT,Samma,Shaula,Atilla vs vs." bir sürü boss yaratık cıkardı ve savas tam tamına 35 dakıka sonra basladı.Humanlarda ise bir sey yoktu.Saf saf beklıyorlarmıs.YAZIK BOYLE SEREFSİZ GM'e.Rezil herif.Ben premium uye felan da olmayacam bu aydan sonra.Veremem boyle ip..lere para.Orcları tuttukları düpedüz belli.
Sosyal ağlarda paylaş

CoolTang dediğimiz Battle Priest level 65 (en az) +8 leather priest armoru var. Str ve HP yüklü....

+

Her çeşidinden Talia kullanıyor. Yani size şöyle söyliim. Ben ve debuffer üstüne gittiğimiz zaman kaçmıyor. Hop napıyor??? Aynen spear talia'yı giyiyor ( 200 spear def O_o) Debufflı bir BP vurduumda 1100 civarı yerken, cooltang sadece 400 yiyor.. Kendini cure'leyip allah ne verdiyse dalıyor...
ölmeyen Orc lar için hep kötü şeyler düşünmeyin.. Herşeyin bi taktiği var.

PS: roc'u satın almadım kalgeldi, Duke'dan düştü ^^[signature][hline]Nation: El MORAD

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...