Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Forgotten Temple

BioHazarD

Öne çıkan mesajlar

Saatlerde katılıyosun girdigined party kuruyosun olunce Exp gitmiyor galiba verilen sürede oradaki her NPC yi kesince Treasure Chest cıkıyor ona görede itemler gold bar - shard vs.vs. gibi 60+ degerli itemler cıkıyor lvl aralıgına göre itemlerin gradeleri düşüyor mesela 60+ biraralıkta grade 1 esya cıkıyor[signature][hline]MSN[b]
Nick: WoLCaN__// Server:Xigenon // Clan:iLLusioN // LvL:6x AsassiaN[/i]

Sosyal ağlarda paylaş

soruları detaylandırayım

-ödül vs nedir
-ne tür yaratık vardır
-f2 de yani 46-59 arası olanda ve f1 de 60-70 olanda fark nedir
-kolaymıdır ne kadar sürer nasıl biyerdir falan filan :-P
edit: demiştim ama oqo cevaplamış o arada[signature][hline]Name: Archy_Firestorm
LvL: Unknown
Class: Rogue-Assassin
Race: El Morad
Clan: Academy
Server: Ares

[Bu mesaj rockncoke tarafından 25 Mayıs 2005 14:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

girdim bi kere de bayagi bir zorluyor insani. en son 2 kisi kalmi$tik ki 4 apos fena cakti :) amacin 30 dakika boyunca orda hayatta kalmak ve treasure chest'i almak. olursen felan exp kaybetmiyorsun. ama kestigin yaratiklardan kazaniyorsun. treasure chest'i miraselth amcaya verince sana 5-6 guzel itemden birini veriyor. yalniz olayi yapmak hakikaten zor. anca clan olarak organize olacaksin ki oyle.

http://www.knightonlineworld.com/events/forgotten_temple.asp
burda kurallar ve neler cikabilir onun hakkinda bilgi var.[signature][hline]Nick: Roguenler
Level: 5X
Clan: TüRK
Server: Diez
(Dru artik yok)
Sosyal ağlarda paylaş

30dk sürüyor 60 lvl icindeki bölümdeki Monsterler Harpy Troll Torll Berserker Golem Uruk Apostle vs. güclü canavarlar ölünce exp gitmiyo ama kesersen Blue Treasure Grade 1 chest cıkıyor biz JPKO da yapmıstık Clanla Dark Vane , Gold Bar Cıkmıstı[signature][hline]MSN[b]

Sosyal ağlarda paylaş

said:
rockncoke, 25 Mayıs 2005 14:07 tarihinde demiş ki:
soruları detaylandırayım

-ödül vs nedir
-ne tür yaratık vardır
-f2 de yani 46-59 arası olanda ve f1 de 60-70 olanda fark nedir
-kolaymıdır ne kadar sürer nasıl biyerdir falan filan :-P
edit: demiştim ama oqo cevaplamış o arada

-tresure chest verio onu abbys i bozdurduun gibi miraselth e goturup actırtıosn.
-her tur yaratık war,nerdeys bi wormlar eksik bi de abbys yaratıkları.
-iki temple arası fark yaratıkların zorluk derecesi.mesela f2 de troll cıkarken f1 de berserker i cıkıo.
30 dk suruor.Amac butun yaratıkları bu 30 dakika icinde öldürerek hayatta kalmak.30 dakika sonunda hic yaratık kalmamalı,tabi 30 dk dayanabilirseniz.[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
level:6x
Ares
Moradon serbest piyasa broker ı
Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

Benim 2 assasin arkadaşım girdi taktik görünmez oldular sürekli kaçıp kaçıp görünmez oldular :D:D:D 25 dakika dayanabildiler :D:D:D zorlasan olur sanırım.Ben girdim tek başıma 3 dakika durabildim :D:D:D
İçerdeki ortam bu rock :D

[signature][hline]Nation :EL Morad
Server :Ares
NicK :BuRiAL
CLaN :TnT
LvL :62 Blade Master Warior

Sosyal ağlarda paylaş

30 dakika da dayansanız o yaratıklar hayatta kaldıgından alacagınız tresure chest yerine baska birsey oluyor :D adını vermeyeyim herkesin tabiri farklıdır,siz koyarsınız onun yerine bir isim[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
level:6x
Ares
Moradon serbest piyasa broker ı
Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

Abicim girdik 32 kişi 5 dakka dolmadan kaldık 2 kişi 25. dakka civarlarına kadar dayandık, Attila'lar spawn olunca topukladık :D[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
[Bu mesaj üzerinde fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmeye teşebbüs edilmiştir.. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır. Arada bir gaz kaçırmaktadır. Ammawelakin taş gibin ayaktadır.]
Sosyal ağlarda paylaş

Ares te Forgotten temple'i tamamlayabilen 2 kişiden biriyim. Diğeryi yanlış hatırlamıyorsam Krakatoa...
49~59 (rakamlar yanlış olabilir yanlışsa kusura bakmayın) tamamlarsanız hiç bişi vermio. Bana ve partime hiç bişi vermedi. Duyduğuma göre 60~70 olan temple i bitirenlere ödül veriyormuş. Kısmetse 2 hafta içinde o temple a girip bakıcam..

Ama ben o temple i bitirdim ve hiç bişey vermedi. Bu sırada içerideki partimizi en çok zorlayan yaratıklar panzerlerdi. Çünkü panzerleri ice yavaşlatmıo ve çok fazla sayıda geliyorlar..

Size kısaca taktiği anlatayım :

Çok sağlam bir provoker bulun. Provoker tüm scrolları çeksin.. İçerideki herkes yattıktan sonra (yattıklarına mutlaka emin olun) 1920'lik 3 healeri provokerin peşine takın. Provoker herşey çıktıktan sonra (yani 20 dakika sonra) içeride ne var ne yoksa herşeyi provoke etsin ve peşinde koştursun. Magelerde kessin. Tıpkı harpy, dts yada golem de yapıldığı gibi..

Saygılar efem...[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Nick : Lively (Leader)
Clan : The_Others
Allies : Academy & The_Hunos
Server : Ares

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
rockncoke, 25 Mayıs 2005 14:51 tarihinde demiş ki:
hmmm güzelmiş ama hayal kırıklığına uğradım ben forgotten temple ı hep başka hayal etmiştim ama dandik bi quest alanıymış yine :-P

Bende Böyle Bi ada düşünmüştüm icerde canavarlar var onları arıycaz falan ama öyle cıkmamıstı :D[signature][hline]MSN[b]

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...