Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hayırlı olsun The_others a

CaDoBaBa

Öne çıkan mesajlar

hiç meslek sırrı değil...

lvl 60 tan düşükleri cz ye ve savaşa yollamadık
lvl 60 tan yüksek olsa bile itemleri tam değilse yine yollamadık
her savaşa ve istilaya katıldık
vs.vs.

tamamen bileğimizin gücüyle. 1 np bile yükleme yada buna benzer bişey yok.[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Nick : Lively (Leader)
Clan : The_Others
Allies : Academy & The_Hunos
Server : Ares

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]
Sosyal ağlarda paylaş

ha bi de clandaki herkesin 600 NP satın almasını sağlayın ilk başta... CZ ve Savaşa gitmeseler bile 600 NP leri olsun...

PS: olm bu paticik niye bu kadar uzun sürdü tekrar açılması.. Baksana en son level 55 ken post yapmışız :D deiştirmek lazım onu bi :)[signature][hline]Nation: El MORAD
Race: Barbarian
Level: 55
Job: İşsizim, ne iş olsa yaparım abi.
weapon: Kullanmıyom, ellerimle öldürürüm genelde. Silah yokken atağım 63:D

[img=http://img63.exs.cx/img63/8021/sinekumitgifweb3wx.gif]
Sosyal ağlarda paylaş

ezik :PpPp[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
[Bu mesaj üzerinde fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmeye teşebbüs edilmiştir.. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır. Arada bir gaz kaçırmaktadır. Ammawelakin taş gibin ayaktadır.]
Sosyal ağlarda paylaş

eed murtaza.. o sıralarda bizim clandaydın beraber kasıoduk. ama sonra sattın gittin bizi. neyse :-p[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]
Sosyal ağlarda paylaş

Alt clanımız var. ismi cismi "Academy", lideri "OversouL_TR" kendisi ile görüşünüz :-p[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Sosyal ağlarda paylaş

Fatihkaraca "Lively" sensin sanırım.Bu gece Eternals clanında birine sordum.Semboller neden aynı die.Onlar Bizden caldı dedi.Biz konustuk onlarla ilk pelerın alınca caldılar dedi.Size sordum sizde bizden onlar caldı dıosuınuz. Hangisi dogru dostum ???
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Wise, 26 Mayıs 2005 01:44 tarihinde demiş ki:
Fatihkaraca "Lively" sensin sanırım.Bu gece Eternals clanında birine sordum.Semboller neden aynı die.Onlar Bizden caldı dedi.Biz konustuk onlarla ilk pelerın alınca caldılar dedi.Size sordum sizde bizden onlar caldı dıosuınuz. Hangisi dogru dostum ???

The_Others daha önce pelerin aldıp logo koyduğuna göre kim kimden çalmış olabilir?[signature][hline]Name: Archy_Firestorm
LvL: Unknown
Class: Rogue-Assassin
Race: El Morad
Clan: Academy
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...