Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hayırlı olsun The_others a

CaDoBaBa

Öne çıkan mesajlar

Teşkur[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
[Bu mesaj üzerinde fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmeye teşebbüs edilmiştir.. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır. Arada bir gaz kaçırmaktadır. Ammawelakin taş gibin ayaktadır.]
Sosyal ağlarda paylaş

Aah ah.. clan limiti 32+4 olmasa herkesi almak isterimde... Olmuyo işte :([signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Nick : Lively (Leader)
Clan : The_Others
Server : Ares

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]
Sosyal ağlarda paylaş

Abicim Ally geldiğinde ağlıyodum nerdeyse yawww..... :-([signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
[Bu mesaj üzerinde fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmeye teşebbüs edilmiştir.. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır. Arada bir gaz kaçırmaktadır. Ammawelakin taş gibin ayaktadır.]
Sosyal ağlarda paylaş

hatırladım :)
serverin herzamanki lag olaylarından dolayı cevap veremedim kusura bakma...[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]
Sosyal ağlarda paylaş

+8 olduğunu nerden gördün la :D[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Allies : Academy & The_Hunos

Sosyal ağlarda paylaş

dth olm o. kendiliğinden yanıo. 60 mumluk ampül var içinde :P[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Sosyal ağlarda paylaş

Ben elime bi horncrossbow alsam da içine bi 60lık atsak, bende elektrik bol nasılsa bu akşam gece boyunca yansın dursun. :D[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Sosyal ağlarda paylaş

saolun arkadaşlar gerci lıderımız ve kakşi bol bol saol dedı ama bende yazayım darısı herkesın gonlüne exaa senı de seviyorum iste elımden gelsın 2 katı deıl 5 katı vereyim ama bütçe meselesi... The_Others mutlu huzurlu ve emın adımlarla yoluna dvm edıo bız bır aileyız şeklinde geyiğe gerek yok ama diğerleri bunu bilmez[signature][hline]Sever:ares
ID:_TRibula_
LVL:5x
Assasin
Clan:The_Others
Sosyal ağlarda paylaş

Bizde 60lvl altı cz yassah, yani ally mally olaylarında da öle :D Her zaman vardı bu yassah yine var bi deişiklik yok, 60lvl altı olupta Cz ye cengaverlik etmeye gidenleri biz kertioz zaten...[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Sosyal ağlarda paylaş

Murtazaa Şapırt Şupurt ŞappPpPpppPpp ŞupPppPpPPp[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Sosyal ağlarda paylaş

saolun Onur'um ve Murtaza'm.. Darısı herkesin başına inşallah.

Dip : Bizden lvl 60 altında birini cz de görürseniz bana bi haber uçurun arenaya çekip bi kerteyim :D[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Sosyal ağlarda paylaş

iyi güzelde benim anlamadığım 2 haftada nasıl 100k np kastığınız yaw şunu banada soleyinde bizde pelerin alak clanda en aşağı lvl 55 var ama np yok sıralamada hep 75-95 arasınrayız.soleyin bizede bizde alak pelerin :P meslek işi ise özel mesajdan atın :) orc um ama areste değilim the_others a zarar vermem :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...