Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warcraft 3 World Editor

Sphere

Öne çıkan mesajlar

sphere oyle sufer editörcü diilimdir (aslinda çeşitli sebeplerden w3 mapping hiç deneyemedim) ama şu kadarını soyleyeyim w3 te turklerin adını en azından mapping olarak duyurmamız cok zor cunku yurt dısında cesitli gruplar (ki yaklasik 20-30) kişi bir haritayı beraber yapıolar ve kimileri bu iş icin sponsor sahibi o yuzden 3-5 kişi ile duyurmamız(nız) zor gibime geldi ama yardım edebilecegim bi konu olursa hemen...[signature][hline]Ardeth 10 Şubat 2005 00:38' da demişki:
''herşeyin ölçüsü insandır''(sofistlerden alinti)
Ve gene Ardeth Bence en tehlike olan Raistin, zeki olmak değil, zeki olduğunu düşünmektir.
Ve son olarak sevdigim laflar:Nietzsche "Hayat bir savaş okuludur. Öldürmeyen yaragüçlendirir" Nietzsche Edmund Husserl "şeylere dönelim!"
ve son olarak Stuart Mill " Kendinden hoşnut bir domuz olmaktansa, hoşnutsuz bir insan olmak yeğdir, memnun bir aptal olmaktansa hoşnutsuz bir Sokrates olmak yeğdir."
Sosyal ağlarda paylaş

aggronor@hotmail
istediğin kadar ve herşey hakkında soru sorabilirsin ama geri dönceğimi hiç sanmıyom çünkü gerek terraining başta olmak üzere editörden bıktım anca bayaa büyük bi proje olcak böle çoook gazlanıcaz da o zaman geçerim tekrar editörün karşısına...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...