Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Istanbul In Flames

Jester

Öne çıkan mesajlar

Gelmiş geçmiş dersen, tek türe indirgemezsen olay değişir.

In Flames 1 de kalır tabi, ama melodeath ten başka, meloblack de var.
2 ye direk Dimmu Borgir oturur.[signature][hline]SWG - Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Bounty Hunter Association
WoW - Penthesilea, Night Elf Huntress of Anatolian Sunrise

Aşk, şekerli sakız gibidir. Önceleri çok tatlıdır. Sonra tadı gider, yavanlaşır ve yormaya başlar. En sonunda bir kenara atılır. Bu sefer de insanın canı yeni bir tane ister. Bulamayınca kenarda sertleşen eskisine bile razı olunur.
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi kim kimin alt grubu onları sayarsak saçma olur sonuçta farklı jenerasyon ve farklı tarz,judas ile metallica,metallica ile in flames karşılaştırılmaz,ama in flames benim için tektir,sen git judas dinle,70 ler dinle[signature][hline]You´ll never be alone again
You´ll never die again
You´ll never be born again
You´ll forever be, stuck here in eternity...
Sosyal ağlarda paylaş

ya beyler siz ciddi ciddi
1 e in flamesi oturttunuz ya helal olsun

ulan ben doom/death dinliorum thrash sevmem heavy sevmem

Metallicayı Megadethi Judas Priesti Iron Maiden ı attınız köşeye de in flames diosunuz . vay be..

hadi dersiniz melodic death de 1 numara in flames dir (ki diil) ona bişey diemem. ama bütün türleri içine alarak in flames den daha ii bi grup yok demek. 2+2=5 demekten bi farkı yok. yani artık bunun bencesi sencesi yok . olamaz böle bişey.
[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Strong. The Weak. The Innocent.
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!

[Bu mesaj Mortis tarafından 28 Şubat 2005 23:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Olay sadece köklü olmak mı yani şimdi??
İnfernal arkadaşım senin o gay dediğin adam bu alemin krallarındandır. Touch of red'e abuk ve subuk bir klip çekip, Mtv'de boy gösterip ve para için tarzlarını değiştirdiklerini açıkça belirten bu gruptan daha büyük bir grup yoksa yazıklar olsun tüm metal gruplarına !!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
requem, 28 Şubat 2005 23:03 tarihinde demiş ki:
Olay sadece köklü olmak mı yani şimdi??
İnfernal arkadaşım senin o gay dediğin adam bu alemin krallarındandır. Touch of red'e abuk ve subuk bir klip çekip, Mtv'de boy gösterip ve para için tarzlarını değiştirdiklerini açıkça belirten bu gruptan daha büyük bir grup yoksa yazıklar olsun tüm metal gruplarına !!

hahahah ben judasa gay falan demedim.
penth, bathory ve mortis'e dedim...[signature][hline]thanatos 26/02/05 15:18 de msnden demiş ki:
hem belki rap forumlarinda kari buluruz eli ayagi duzgun
| spend some quality time - In Flames Turkiye Fan Page |
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mortis, 28 Şubat 2005 22:59 tarihinde demiş ki:
ya beyler siz ciddi ciddi
1 e in flamesi oturttunuz ya helal olsun

ulan ben doom/death dinliorum thrash sevmem heavy sevmem

Metallicayı Megadethi Judas Priesti Iron Maiden ı attınız köşeye de in flames diosunuz . vay be..

hadi dersiniz melodic death de 1 numara in flames dir (ki diil) ona bişey diemem. ama bütün türleri içine alarak in flames den daha ii bi grup yok demek. 2+2=5 demekten bi farkı yok. yani artık bunun bencesi sencesi yok . olamaz böle bişey.

Acaba Gökhan burada Radiohead e bir gönderme mi yaptı 2+2=5 diyerek.
Mason kesin bu adam, çok derin konuşuyor[signature][hline]SWG - Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Bounty Hunter Association

Aşk, şekerli sakız gibidir. Önceleri çok tatlıdır. Sonra tadı gider, yavanlaşır ve yormaya başlar. En sonunda bir kenara atılır. Bu sefer de insanın canı yeni bir tane ister. Bulamayınca kenarda sertleşen eskisine bile razı olunur.
Sosyal ağlarda paylaş

ya gençler siz olayı anlamadınız şimdi

benim için de iki grup vardır her zaman herkese bunu derim
KATATONIA ve DARK TRANQUILLITY, bunun yanında taptığım çok sevdiiim bir sürü grup vardır ama bu ikisini en üsttte tutarım örnek alırım müzik olayımda da .. fakat hiç bi zaman demem ki bu adamlardan daha üst grup yok. siz de IN FLAMES i öle seviosunuz fakat, bazı gerçekler kabul edilmeli abartılmamalı..[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

mortis melodic death tarzını hangi grup yarattı kuzum?
ayrıca zevkler ve renkler diye bişey var, tamam tüm tarzlarda en iyi grup olmayabilir senin için.
ama melodeath'te en iyi grup olduğunu kimse inkar edemez.[signature][hline]thanatos 26/02/05 15:18 de msnden demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

Ha pardon infernal, bu forumdaki insanların cinsel tercihleri hakkında bir fikrim yok ama açıklıyim burdan mortis harbi gaydir, hem de en ağırından. Neyse aslında sizlere hak vermek lazım yani sonuçta heriflere resmen gönül vermişsiniz, die-hard fanlarısınız. Ama bu kadar da duygusal konuşmayın.
Sosyal ağlarda paylaş

Mortican, DT yi özellikle, ben de çok severim.
Ama In Flames, melodeath dedin mi 1 dir be abi.[signature][hline]SWG - Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Bounty Hunter Association

Sosyal ağlarda paylaş

ya bu olay zvk meselesi tartışmak anlamsız,benim en sevdiğim grup if dir,dolayısılyla en iyi grup da if dir,ne yapayım zevk alamadıysam diğerlerinden bu kadar,ardından metallica,megadeth,dark tr,death gelir,ama if dir benim olayım.[signature][hline]You´ll never be alone again
You´ll never die again
You´ll never be born again
You´ll forever be, stuck here in eternity...
Sosyal ağlarda paylaş

ya tamam kendi tarzları içinde durum kişiselleşir işte bana göre Dark Tranquillity daha iidir sana göre In Flames, tamam In Flames yaratmıştır Melodeathi swedish deathi ama subjektifdir herşey. ona bişey demiom da ben genel olarak işte "in flames den büyük grup yok" falna ne biliim Black Sabbatha yazık yani adamlar heavy metali yaratmış herifleri iki saniyede yokettiniz o yüzden tepki verdim..

öle işte..[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Penthesilea, 28 Şubat 2005 23:11 tarihinde demiş ki:
Mortican, DT yi özellikle, ben de çok severim.
Ama In Flames, melodeath dedin mi 1 dir be abi.

degildir abi. abartmayin soyle. en iyilerdendir deyin, en iyisi demeyin. aa.
en iyileri sunlar sunlar dersin, benim de favorim bu dersin. ama melodeath denince akla in flames gelir diye bi kaide yok.[signature][hline]sushi.
Sosyal ağlarda paylaş

var.
en iyisi olması görecelidir.
ama melodeath denince akla in flames gelir diye bir kaide var.
çünkü lunar strain albumleriyle tarzı onlar yarattı (her ne kadar bu albumde farkedilmeseler de.) sonra gelen the jester race ve whoracle bütün melodeath gruplarının taklit ettiği albümdür.

aynı iron maiden'ın nwobhm'ı yaratışı gibi.[signature][hline]thanatos 26/02/05 15:18 de msnden demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

dogru soyluyosun, ifade edememisim kendimi istedigim gibi. tabiki gelir akla in flames. demek istedigim in flames bu isin kralidir denmez. tarzi yaratmistir dogrudur, bende cok severim hazretlerini (ay noluyor), ama tarzi yaratmis olmalari onlari tarzin en iyisi yapmaz. bunu anlatmaya calisiyorum.[signature][hline]sushi.
Sosyal ağlarda paylaş

2 Mart'ta bizim okula gelin Orhan Gencebay konseri var, usta görün[signature][hline]SWG - Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Bounty Hunter Association

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...