Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Istanbul In Flames

Jester

Öne çıkan mesajlar

said:
Penthesilea, 28 Şubat 2005 01:04 tarihinde demiş ki:
Haha çekemiyorsun di mi grr =)

ayrıca sağda solda In Flames'in yeni tarzına laf sokanlar konsere gelmesinler lütfen Penth!!!![signature][hline]thanatos 26/02/05 15:18 de msnden demiş ki:
hem belki rap forumlarinda kari buluruz eli ayagi duzgun
| spend some quality time - In Flames Turkiye Fan Page |
Sosyal ağlarda paylaş

Hahaha, Yo yo yo diye şarkı söylersin sen de sahneye çıkıp benim yokluğumda ahahahah[signature][hline]SWG - Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Bounty Hunter Association
WoW - Penthesilea, Night Elf Huntress of Anatolian Sunrise

Aşk, şekerli sakız gibidir. Önceleri çok tatlıdır. Sonra tadı gider, yavanlaşır ve yormaya başlar. En sonunda bir kenara atılır. Bu sefer de insanın canı yeni bir tane ister. Bulamayınca kenarda sertleşen eskisine bile razı olunur.
Sosyal ağlarda paylaş

major müzik'ten sitemize mail geldi.

Ben Major Music'ten Ahmet.2-3 temmuz tarihlerinde saryyerde yapacağımız açıkhava festivali için 3 Temmuz gününe Headliner olarak In Flames ile anlaşmış bulunmaktayız.İlerleyen günlerde sizinlede irtibata daha detayly olarak geçicez.

İyi Çalışmalar
Ahmet

kutlamalar başlasın....[signature][hline]thanatos 26/02/05 15:18 de msnden demiş ki:
hem belki rap forumlarinda kari buluruz eli ayagi duzgun
| spend some quality time - In Flames Turkiye Fan Page |
Sosyal ağlarda paylaş

In Flames gelmiş geçmiş en iyi gruptu(r).

Laf yok, üzerler =)[signature][hline]SWG - Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Bounty Hunter Association

Aşk, şekerli sakız gibidir. Önceleri çok tatlıdır. Sonra tadı gider, yavanlaşır ve yormaya başlar. En sonunda bir kenara atılır. Bu sefer de insanın canı yeni bir tane ister. Bulamayınca kenarda sertleşen eskisine bile razı olunur.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
requem, 28 Şubat 2005 21:41 tarihinde demiş ki:
Yaahh o zaman in flames festin headliner'ı yani :)
Beklentiler direk küçüldü. Gerçi Doro,Overkill var ama en azından bir tane daha baba grup getirsinler ya. Megadeth'i getirsinler , yazki avrupa tarihleri açıklanmaya başladı!!!

güldürmeyin beni ya in flamesten büyük cidden kaç tane büyük grup var(bence yok ama tarz meselesi)[signature][hline]You´ll never be alone again
You´ll never die again
You´ll never be born again
You´ll forever be, stuck here in eternity...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
thanatos, 28 Şubat 2005 22:33 tarihinde demiş ki:
parantez icindeki r disinda katiliyorum penth'e.

F(r)iend oluyo ama euhe[signature][hline]SWG - Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Bounty Hunter Association

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Infernal_Reborn, 28 Şubat 2005 22:44 tarihinde demiş ki:
haha.
penth ne g(r)ay adamsın

Haha bana laf atacağına git Soundtrack to Your Escape i dinle euhe[signature][hline]SWG - Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Bounty Hunter Association

Sosyal ağlarda paylaş

Yaa ben bu organizatörleri anlayamıyorum yaa!! Yine deli ettiler beni!! Kardeşim in flames en baba gruptur, en iyi gruptur diyorum dinletemiyorum. Yaw arkadaşlar in flames judas'a support olayına nasıl girer yaa??!! Judas alt grup olmalı in flames'e!! Olay budur!! 70'ler 80'ler diye birşey yoktur!!
En baba, en iyi gruplar sırasıyla in flames, cob, dark tranq.'dir nokta
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...