Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Forum tekrar açılana kadar....

Lonely

Öne çıkan mesajlar

Paticik forum tekrar açılana kadar kullanabileceğimiz geçici bir forum sitesi hazırladım. Ama geçici olduğu için çok ayrıntılarıyla uğraşıp email ile tanıtım kodu olayını yapmadım.

Bu şekli ile kabul edilirse forumu bu akşam saat 22:00 de açıcam..

Acil olarak düşüncelerinizi bekliyorum...[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Nick : PaperQueen
Clan : The_Others
Server : Ares

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]
Sosyal ağlarda paylaş

wala olur neden olmasn username password tamam ishte
ya biraz dha erken aktif hale getirsen siteyi :)
hani eve gidince oyun manyaklıgı bashlayacak ya o yuzden :)[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
level:5x
Ares
Moradon serbest piyasa broker ı
Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

100 bin bakımına gircekmish ole diolardı.bi on gun kadar kapalı[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
level:5x
Ares
Moradon serbest piyasa broker ı
Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

22:00 de açmamın bi sebebi var ama onu yazamıom işte :)

özel bi sebep deil ama yinede yazamıom. :-)[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]
Sosyal ağlarda paylaş

lol :D

deeeeet lam int fukurası warrior parçası :D[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Sosyal ağlarda paylaş

Tek tek bölüm açayımmı ?

Ares, Diez, Xigenon, Pazar Alanı, Jap-Ko, Geyik vs.vs. gibi ?

Dip : Lütfen yorumlar acil.. Forumu tekrar kuruyorum çünkü...[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Sosyal ağlarda paylaş

Fatih, senin int fukarası biricik warriorun ""mod" isityo senin forumda... :D ona göre :D[signature][hline]Nation: El MORAD
Race: Barbarian
Level: 55
Job: İşsizim, ne iş olsa yaparım abi.
weapon: Kullanmıyom, ellerimle öldürürüm genelde. Silah yokken atağım 63:D

[img=http://img63.exs.cx/img63/8021/sinekumitgifweb3wx.gif]
Sosyal ağlarda paylaş

valla burdaki modlar kimlerse ordada aynısı olcak. kimse kusura bakmasın :)[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Sosyal ağlarda paylaş

vayy bize karizma haaaa...

Ah ulen aaahhhhhh

az mı kurtardım senin totişini orc'larin elinden... Kaat helva seniiiii... püüü sana :)[signature][hline]Nation: El MORAD

Sosyal ağlarda paylaş

Foruma logo olarak 200x91 boyutlarında resim lazım. Bi araştırıversenizde onuda halletsem. ben araştırıom ama bulamadım. hep beraber bi araştırak...[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar forum sitemiz hazır.
Adresi : kol.forumu.com

Sitede üyelik aktivasyonu var. Üye olduğunuz zaman size bir mail gelecek. Bu maile gelen aktivasyon linkini tıkladığınız zaman üyeliğiniz aktif hale geçecek.
Forum sitesini, şirketimin web domaini altına kurduğum için mailler size "[email protected]" adresinden gelecek.

Dikkat : Bu forumun açılış amacı yalnızca paticik forumlarının kapalı olduğu süre içerisinde birbirimizden kopmamamız ve yardımlaşmaya devam etmemizdir. Lütfen başka amaçlara çekmeye çalışmayın. Paticik açıldığı anda buraya geri dönücez..[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Sosyal ağlarda paylaş

Daha 5 dakikalık bir forum olduğu için tek tük sorunlar çıkabilir. Sorun çıkarsa bana iletin düzelteyim.[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Sosyal ağlarda paylaş

Abi en kıl olduum mevzu da şu activation olayı!!!

Azıcık daha hızlı yaaa :([signature][hline]Nation: El MORAD

Sosyal ağlarda paylaş

avatar kısmına daha hiç bakmadım büyük ihtimalle sorun çıkartacak.. sorun çıkarsa haber virin :)[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Sosyal ağlarda paylaş

ya, ares-diez-xigenon diye ayırmasam?
kontrol etmesi zorlaşıcak :hmm:[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Sosyal ağlarda paylaş

lam olm 2 tane başlık aççen alt tarafı.

Bi tane geyik aç. Bi tane de daha ciddi bi başlık..

2 tane bölüm neyine yetmiyo.
alla alla.[signature][hline]Nation: El MORAD

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...