Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

paper mageden anlayanlara....

Tenochitlan

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar ani bi kararla mage açmak istedim. Bir kaç sorum olucak cvplarsanız sevinirim ama lütfen sadece bilenler....
1) Arkadaşlar paper mage olmak istiyorum ama bildiğim kadarıyla sadece mp basmam gerekiyo fakat eğer bunu yaparsam intelligence basmazsam zırh falan giyemiycem sanırım. Yani crimson giymek istesem ne kadar int kasmam lazım yada paper olucaksam crimson almamam mı lazım. Hangi armoru kullanmalıyım...
2) Fire cold olmak istiyorum sizce fikriniz nedir??
3) zırhlarıma enchant olarak ne basmamı önerirsiniz?
4) paper olcaksam takıların hepsi mp mi olsun?
5) ayrıca belli bi zaman önce daha ucuz olan bu blast scroollar coşmuş sanırım.. Fire blast scroolun diez fiyatı nedir bilen var mı??
Sosyal ağlarda paylaş

1.Crimson Giymeyeceksin LvL 1 Goblin Armor Linen Mage Robe giyiceksin Goblin olacak
2.Full MP Basacaksin Takilarinin Hepsi MP olacak CZ ye cikinca HP takarsin.
3.Paper Mage Fire/Cold Olur baska olmaz zaten
4.12-15m arasinda.[signature][hline]§ª§ Site Yapim Asamasinda Knight Online §ª§ //
Mail: [email protected] // MSN[b]
Nick: KuardoN // Server:JpKO 3 // Clan:Epucurean // LvL:5x AsssiaN

Sosyal ağlarda paylaş

said:
oQo, 28 Şubat 2005 23:30 tarihinde demiş ki:
1.Crimson Giymeyeceksin LvL 1 Goblin Armor Linen Mage Robe giyiceksin Goblin olacak
2.Full MP Basacaksin Takilarinin Hepsi MP olacak CZ ye cikinca HP takarsin.
3.Paper Mage Fire/Cold Olur baska olmaz zaten
4.12-15m arasinda.

abi beni o görünüşle hiçbi partiye falan almazlar gibi yaw sanki... Gören bu noob aahahaa maal falan diye yollar beni herhalde.....:P
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Buzkirpisi, 28 Şubat 2005 23:34 tarihinde demiş ki:
1.Staff a str basıcan.
2.crimson a reduce basıcan.
3.Aksesuar dex olacak özellikle.

Yada bana inanmadınmı?
O zaman arama ya basıcan "paper" yazıcan ;)
yeterki iste abi sitersen full str giyerim hatta hiç giymem cz ye giderim çıplak olarak otururum ortaya gelen versin giden versin.... :D:D:D:D saol abi bi bakıyım....
Sosyal ağlarda paylaş

http://forum.paticik.com/view.php?id=118092

bkz: Paper Mage / Pet Mage nedir? Statlar nasıl verilir?[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Nick : PaperQueen
Clan : The_Others
Server : Ares

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından 01 Mart 2005 00:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

baqın gobline olması ilk baslarda iyidir ama belli lvldan sonra sonra az gelri ve bu durumda lvl 1 armorların hepsini +6/10 yapacaksın bu armorların 3 parcasını hp geri kalanıda mp basacaksın sonra tavsiye olarak wizard staff kullanacaksın. ondan sonra ii lvl kasman icin ilk once fire+chill acılana kadar glacier+lr acılana kadar lr basıcaksın ve 60 olduktan sonra re skill yapıp Fire/Glacier olman tavsiyedir evet takılar mp olucak defansın ve hp+mana az olucagı icin lobo pendant takman tavsiye ...[signature][hline]nºth1n9 fºr 4ll
Sosyal ağlarda paylaş

said:
mastakillah, 01 Mart 2005 00:49 tarihinde demiş ki:
dostumm onlar dodding falan bi seyler yaziyordu sanirim hic kullanmadim dirk sattim yani yariyorSada ben bilmiyorum :)

ewet haklısın dodgin rate, attack power olmak üzere 2 çeşidi var. ben attack power ı %30 a kadar yükselten bi belt takıyorum. zaten o yüzden sordum ;)
Sosyal ağlarda paylaş

%30 tercüme hatası imiş,aslında o accuracy imiş,
ortalama hasar seviyeni arttırıyo diyolar
beltsiz
580,780,650,530,920,680,....=> 690
beltle
630, 950, 690, 655, 650, 900,.=> 746
gibi.Dodging de aynı olayın meleesiymis.
Dodging in anlamını biliyoruz ama iste bole dediler valla :D
Neyse takmayın fazla ya,sallayın belt falan.Devlet su işleri o_O
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...