Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kar Dpt.

orc_lord

Öne çıkan mesajlar

Bitsin artık yeterin yahu. Liseliler bir hafta fazladan tatil yapacak diye benim olan tatilim evde kapalı geçti, ziyan oldu anasını satayım. Haksızlık lan bu.[signature][hline]Denizden Esen Lodosa İnan, Hayallerinin Aşkını Ciğerlerine İşlesin.
Tüm Metalciler bir gün Led Zeppelini tadacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Deli_Haci, 09 Şubat 2005 17:44 tarihinde demiş ki:
Bitsin artık yeterin yahu. Liseliler bir hafta fazladan tatil yapacak diye benim olan tatilim evde kapalı geçti, ziyan oldu anasını satayım. Haksızlık lan bu.

karda sadece bizim icin yagiyo isi yok[signature][hline]"I can give anything you want,but don't want something that i don't want to give"
"Deneyim zor bir ögretmendir çünkü sınavı önce,dersi sonra verir"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cermy, 09 Şubat 2005 16:39 tarihinde demiş ki:
ben bu hala durmayan kar yagısından istifade etmek uzere dışarı cıkıyorum biraz karlarla boguscam vala :)

ehuh şimdi geldim dışarısı manyak ötesi bişey. abartısız donuma kadar ıslandım oynuya oynuya.. burda kar hala devam ediyo saglam bi şekilde. 2-3 gun arabalarını cıkarmamıs arabaların kaput tamamen iptal nerdeyse bagajın ust seviyesine gelecek kar. cok gusel gidiyoruz böyle devam :)
arada cıkın eglenin cocuklun yapın biraz , güzel oluyo vala ben eglendim hemde kardeşimle :P[signature][hline]her$eyim var ama hiçbirşeyim yok
öhhüenm![/b]
nedanko, 05 Şubat 2005 00:24 tarihinde demiş ki:
..doğramacı değilki herif, öğretmen öğretmen...
Sosyal ağlarda paylaş

2 gündür yaz havası var ya bulut yok full güneş nedir bu kardeşim ben kardan bereket tansırı yapmak istiyorum aaa yeter ama...

Edit : Ankara [signature][hline] Awake... for all is dying, even the dead
We are our Past failing to come back
All of us visionaires..
..with a rope around our neck...

[Bu mesaj harvester tarafından 09 Şubat 2005 18:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

maslaktan geliyorum
öğleden sora saatlerinde öyle bi bastırdı ki kar 4'te itü boşaltıldı hoca öğrenci kalmadı

yarını tatil etmezlerse .... artık öeah
üst geçitin merdivenine resmen dağcılık yöntemleriyle tırmandık[signature][hline]Remember Sammy Jankis ..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sly-One, 09 Şubat 2005 18:42 tarihinde demiş ki:
hehe
ben de sağdakinden tırmandım soldaki baktım 45. lik kayak pistine dönmüş.
koyım ituye.

saat 2 gibi onun üstünden bi eleman oturmuş kayıyordu aşağı doğru :D. eğlenceli gözüküyordu valla.[signature][hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
(a.k.a : Grynn , Botanika)
-Est Sularus oth Mithas-
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...