Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kar Dpt.

orc_lord

Öne çıkan mesajlar

her zmn kar yapmasını severim anck keşke yrn yapğsaydı bea :) neyse önemli değil :) başıın üstünde yeri var , her zmn yağabilir :D[signature][hline]Her sabah yolunu gözlerim ,
Buğdayların arasındaki yeşil okyanusları görebilmek ,
Kır çiçeklerinin kokusunu duyabilmek ,
Beni sevdiğini hayal edebilmek için...
Grandmaster zgrw
Çankaya Üniversitesi Go-Kart Topluluğu Kurucusu

[Bu imza zgrw tarafından 12 Novamber 2004 23:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
harvester, 01 Şubat 2005 03:05 tarihinde demiş ki:
oha hiç farketmemişim bi baktım bembeyaz

ehue banada bazen ole oluo ama super oluo bi anda onunde kar olunca cok gzl bi duygu olustuuo icinde :)[signature][hline]===>Cheester<===
Msn : [email protected]
Yavas konus,hızlı dusun
Cheester Nası Biri?
Sozlukte Cheester

Bamyaa
Sosyal ağlarda paylaş

ah ulan harbi ne romantik olurdu , bi an düşündümde :) böle yün eldivenlerimizle el ele tutuşcaz fln :)[signature][hline]Her sabah yolunu gözlerim ,
Buğdayların arasındaki yeşil okyanusları görebilmek ,
Kır çiçeklerinin kokusunu duyabilmek ,
Beni sevdiğini hayal edebilmek için...
Grandmaster zgrw
Çankaya Üniversitesi Go-Kart Topluluğu Kurucusu

[Bu imza zgrw tarafından 12 Novamber 2004 23:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
kar ankara'da tamamen etkili oldu. belediye ara sokaklara giremeden ana yolları açık tutmaya çalışıyor. yerler,heryer tuttu. kar güzel :)[signature][hline]===> orc_lord <===
Buddy'nin resimlerine gider..di...
Buddy'nin resimlerine gider...
|playingarena|Pati Pet
*Kuş,tavşanlar ve balıklar için..*
orc_lord in melancholy (day 141)
Sosyal ağlarda paylaş

Istanbul'da her ne kadar onumuzdeki gunlerde kar yagacagi soylensede, weather.com'dan suan alinan raporlara gore Istanbul'un 3 gunluk hava durumunda kar gozukmuyor, zaten Istanbul'da kar yagsa bile yuksek bolgelerde olan semtlere yagiyor, diger bolgelerde saf soguk.. Ilginc bir sehirde yasiyoruz, mazallah..[signature][hline]Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world carrying their own light to brighten both day and night.
Sosyal ağlarda paylaş

Weather.com'un hava durumuna gore Istanbul'a kar yagmasi pek gozukmuyor aksine sicaklik artisi var. Bugun -1 derece olan hava sicakligi, Carsamba 6 derece, ve Persembe 7 derece olarak tahmin edilmis, ve Persembe gunu yagmur yagacakmis.. Ben de weather.com'un yalancisiyim :)[signature][hline]Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world carrying their own light to brighten both day and night.
Sosyal ağlarda paylaş

eskişehirde dün bütün gece kar yağdı bugunde ara ara devam ediyor[signature][hline]İnsanın hayatında iyi arkadaşları ve dostları vardır.iyi arkadaşlar kodese düştüğünde seni kefaletle çıkaranlardır.dostların ise kodeste yanında olanlardır...
Seviyorsan birini özgür bırak onu,eğer geri dönüyorsa o senindir,eğer geri dönmüyorsa zaten hiç senin olmamıştır...
Gidiyorum hayattan,suların aktığı yönden,rüzgarın sevgi dolu okşayışından uzaklara uzaklara gidiyorum....
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...