Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kar Dpt.

orc_lord

Öne çıkan mesajlar

Ankara'da cebeci mahalinde toz gibi yağıyo kar. Azcık yapsa tutacak zaten 2 gün acayip ayaz vardı her taraf buz oldu. Ulan hersene ist'ten çok tatil yapardık bu sene 1 gün tatil oldu sadece. İst ankaraya gelecek bulutları sömürüyo artık :P[signature][hline]"Gözlerim zamanı akıp giderken izler, bütün canlı varlıkların ölümünü görür. Benim gözlerimde, insan teni çürür solar, ilkbahar ağaçları yapraklarını döker, kayalar ufalanıp toz olur. Sadece uzun ömürlü elfler arasındaki genç kimseler bana normal görünür, yine de onları renk verişlerini kaybetmek üzere olan çiçekler olarak görürüm. Ama sen... "
Sosyal ağlarda paylaş

• 9 ay sonra ...
Eskişehir'de bugün saat 13.10 civarında başlayan yağmur saat 13.40 gibi kara çevirdi. ve halen kar yağmaya devam etmekte. öncesinde yağmur yağdığı için yerlerde pek tutmadı ama çatılarda beyazdan başka renk görmek pek mümkün değil..[signature][hline]nickimin 26ee140 olduğuna bakmayın, önüme gelen her siteye 26ee140 diye kayıt olurken burayada olmuşum kazayla yıllar önce.. şimdide onu kullanıyorum. yoksa ben xaty
De Bakemm
Sosyal ağlarda paylaş

said:
magecy, 20 Kasım 2004 18:16 tarihinde demiş ki:
niye upladın ki şimdi kar mı yagıyor?

eskişehirde yılın ilk karı diye bi topic açmıştım :) onu görünce up'lamış olması gerek :)[signature][hline]nickimin 26ee140 olduğuna bakmayın, önüme gelen her siteye 26ee140 diye kayıt olurken burayada olmuşum kazayla yıllar önce.. şimdide onu kullanıyorum. yoksa ben xaty
De Bakemm
Sosyal ağlarda paylaş

yagmasın abi yeter bıktım kardan

geçen sene burda ( Çanakkale ) tam finallerimiz bitmiş evimizin yolunu tutucaz bir gün sonra o akşam bir kar yagmaya başladı 3 gün mahsur kaldık aç, susuz ( tuvaletler igrenç kokuyordu ) ve soğuktan donmak an meselesiydi.
aman aman yagmasın yeter...[signature][hline]Image is everything, so play with it.

Anti-Virus
Anti-Satan
Anti-SatanVirus
Sosyal ağlarda paylaş

Up!

Ankarada yagıyor su anda ve ilk kar olmasına ragmen bayagı iyi yagıyo :)[signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:
hmm o zaman gorillere epilasyon yaparsak dunyayi domine edebiliriz

fizban, 08 Kasım 2004 20:52 tarihinde demiş ki:
ideal kız arkadaş ideal gaz gibin bişeydir. Z = 1 dir ideal kız arkadaş için. 1 atm de oda sıcaklığında muhteşem bir insandır o kız arkadaş.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...