Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kar Dpt.

orc_lord

Öne çıkan mesajlar

ya bırak gündüz gündüz =). gece daha güzel oluyo kartopu böle ellerini hissetmiyosun soğuktan eve geliyosun ayakkabılarla birlikte paçalardan bissürü kar çıkıyo falan çok hoş =).[signature][hline] Saygılarımla,
Mine Storm , Elf Demirci

Kampanya: lol yerine gyy (gülmekten yerlere yattım) kullanıyorus .
Sosyal ağlarda paylaş

said:
dieddragon, 13 February 2004 12:09 tarihinde demiş ki:
ya bırak gündüz gündüz =). gece daha güzel oluyo kartopu böle ellerini hissetmiyosun soğuktan eve geliyosun ayakkabılarla birlikte paçalardan bissürü kar çıkıyo falan çok hoş =).

zuhauh

eğlencenin sonucu: annen elinde tezgahtan kaptığı bıçakla üstüne doğru gelmekte!

hayıır :d[signature][hline][b] GİZEMLİ KONULAR SİTESİ
GIZEMLI FORUM
*Parapskikoloji*Paranormal Olaylar*Büyü&Fal*UFO*Fobiler*FRP*Gizemli Dünyalar--ve daha nicesi...
Sosyal ağlarda paylaş

bursa nilüferde hala hayvani yağıyo. üstelik kitap bitti yeni kitap almak için dışarı çıkmam lazım =). Allahtan karfur tam evin karşısında hehe.[signature][hline] Saygılarımla,
Mine Storm , Elf Demirci

Kampanya: lol yerine gyy (gülmekten yerlere yattım) kullanıyorus .

[Bu mesaj dieddragon tarafından 13 February 2004 12:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

merak etme senin kefal olduğun kadar komik olduğuna göre olabileceğinin en iyi derecesinde bir komik insan..

(şurda kardeş kardeş geçinmeye çalışıyoruz illa tatsızlık bimnemne mi çıkarmak gerekiyo nerene battı benim mirc sohbetim dynamick? ki yapmıyorum)[signature][hline][b] GİZEMLİ KONULAR SİTESİ
GIZEMLI FORUM
*Parapskikoloji*Paranormal Olaylar*Büyü&Fal*UFO*Fobiler*FRP*Gizemli Dünyalar--ve daha nicesi...

[Bu mesaj White_Rakkad tarafından 13 February 2004 13:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ist/göztepe de çöldeki kum tepeleri gibi kar tepeleri oldu yer yer(sağnak yağmur :-P)yarım metreyi buluyolar :D[signature][hline]Trust hurts, betrayel kills...
İn the Name of God, impure souls of The Living Dead shall be Banished into eternal Damnation. Amen.

Aket-Atum, 18 August 2003 16:54 tarihinde demiş ki:
ayrıca benim adım thomas disease bana komaz
Bonus 18 August 2003 18:36 tarihinde demiş ki:
İleriki levıllarda summon maganda, summon yeniçeri gibi büyülerde geliyor
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...