Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kar Dpt.

orc_lord

Öne çıkan mesajlar

• Admin
Burası sakarya çark caddesi heryer kar 9 saattir aralıksız yagan kar nedeni ile yollar karla kaplandı kaldırımlarda 10 cm kar brikmiş
arabanın üstünü karden temizleyip baska yere cekem dedim 1 karış kar vardı zar zor hallettim
Bakalım daha nekadar yagacak ama bariz şiddetli ve kesilmeden yagıyor saatlerdir boyle giderse sonu kötü[signature][hline]Grandmaster Hamburger
Kampanya: lol yerine gyy (gülmekten yerlere yattım) kullanıyorus .
[02:00] yankiyla ozugn
[02:00] beraber uyudular
Sosyal ağlarda paylaş

başlığın tarihi 12 gün ileride :) aha 2003 müş :p

mexinth İstanbul Balmumcu dan bildiriyor:

Kar var, Ortaköy tamamen beyaz örtü altında. Deniz seviyesinde olan semtin kar altında olmas demek evden çıkmayın demektir. Bayağı tuttu, 10 cm+ dedir rahat. HAla yağıyor.
Boğaziçi Köprüsünden gözüken trafikte seyrek...[signature][hline]sonunda yeniledim.

[Bu mesaj mexinth tarafından 13 February 2004 04:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Evet sabah SAAT 7:31 uyuyordum şöle uykuluyken tek gözümü açtım istemsiz bir şekilde pencereye baktım bizim pencere şefaftı artık değil full karr olmuş o heyecanla bşr tışarı bakıyım dedim pencereyi açmamla birliikte eve büyük bir kar kütlesi düştü :) ve dışarı bakmaya açlıştım faakt fırtınadan gözümü pek açamadım herneyde burası FLORYA karın kalınlığı en az 50 cm vardır hayatımda böle kar yağdığını görmedim herkez içini ferah tutsun iddiaa ediyorum önümüzdeki hafta full tatil

[Bu mesaj Brave tarafından 13 February 2004 08:10 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Brave tarafından 13 February 2004 08:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
[b] herkez içini ferah tutsun iddiaa ediyorum önümüzdeki hafta full tatil

[Bu mesaj Brave tarafından 13 February 2004 08:10 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Brave tarafından 13 February 2004 08:11 tarihinde değiştirilmiştir]

Gördüünmü işte aynı düşünüyoruz aynı yaşıyoruz.. ;)[signature][hline][b] GİZEMLİ KONULAR SİTESİ

GIZEMLI FORUM

*Parapskikoloji
*Paranormal Olaylar
*Büyü&Fal
*Uzaylılar
*Reenkarnasyon

ve daha nicesi...
Sosyal ağlarda paylaş

bizim burası kozyatağıda deli gibi..dışarı çıkayım dedim boğuluodum..ağzıoma yüzüme girdi..[signature][hline]Bathory, 07 December 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
butun kız arklarım cok sevmisti cok rahat alıolar ellerine
Emaleth, 24 December 2003 12:33 tarihinde demiş ki:
"bok sıçtım"
Sosyal ağlarda paylaş

bursa nilüferde arabalar görünmüyo park etmiş arabalar gömüldü eheh. deminde çocuğun biri kaldırımda yürümeye çalışıyordu ama çocuğun yarısı kara gömülmüştü hehe.[signature][hline] Saygılarımla,
Mine Storm , Elf Demirci

Kampanya: lol yerine gyy (gülmekten yerlere yattım) kullanıyorus .
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...