Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Davulcu arkadaşlar için Stick Kontrol... Çok İşe Yarıyor!!!

RedallHoor

Öne çıkan mesajlar

Buyrun arkadaşlar ben çok beğendim isterseniz Bi kaç tane daha Stroke Roll yollayabilirim

[signature][hline]------------------------------------------
nedanko, 06 Şubat 2005 23:13 tarihinde utanmadan demiş ki:"Hayatımın film izleme rekorunu kırdım 21 saat, peki en çok siz ne kadar izlediniz diyede bi topic açabilirdim. Ama herkes şüpheli o yüzden açmadım..

Sosyal ağlarda paylaş

Daha isterik :)Ya bunların bazıları bendede varda ben kaç metronomda yapıyım ona karar veremedim :)[signature][hline]Blind Guardian
Eğer organize olabilseydim çok tehlikeli olurdum...

nightmareibo, 04 Şubat 2005 23:54 tarihinde demiş ki:
Grizleri nerden bulabilirzzzz ??

[Bu mesaj obacan tarafından 27 Şubat 2005 12:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

valla baterist felan degilim ama calmak ıstıyorum acıkcası. baterim yok studyoya gıtmeyede usenıyorum. bu verdıgın calısmaları evde nasıl calısabılırım. l r yı sağ el sol el dızıme vursam olurmu :)[signature][hline]Shaem
1 hafta sonraya satılık wow eu paketi.fiyat 60 mılyon. ilgilenenler pm atsın

[Bu mesaj Hassan tarafından 27 Şubat 2005 21:40 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Her yerine vursan gene çalışırsın baterist olman şart değil bongo ne bilim darbuka felam bile yapabilirsin kendi çağıonda müzik heryerde müzik[signature][hline]------------------------------------------
nedanko, 06 Şubat 2005 23:13 tarihinde utanmadan demiş ki:"Hayatımın film izleme rekorunu kırdım 21 saat, peki en çok siz ne kadar izlediniz diyede bi topic açabilirdim. Ama herkes şüpheli o yüzden açmadım..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
EagleEye, 27 Şubat 2005 23:32 tarihinde demiş ki:
iyide adı üstünde stick kontrol bu baget lazım hehe.ama bagetin varsa evdede bişilerle çalışabilirsin.

ayaklarla da güzel çaılşılıyor illa çalışacam diyorsan:-)[signature][hline]Deniz, Yıldızlar, Yakamoz ve bir kupa nescafe...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...