Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rouge Master Skill

Stavanger

Öne çıkan mesajlar

kolay gelsin herkese arkadaşlar benim bi kac sorum var sorun cıkmazsa önümüzdeki hafta lvl60 oluyorum master skilleri açmak istiyorum doğal olarak gerekli itemleri vs hazırladım ama esas olarak master olunca neler oluyo bilmek istedim yani ben Archer ım ne gibi özellikler gelecek neler acılacak cok merak ediyorum yarım edersiniz sevinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

sana gerekecek item lar ;
Collect a Tail of Shaula,
a Tail of Lesath,
10 Blood of Glyptodont,
a Fang of Bakirra,
10 Crystals,
10 Opals,
10 Crude Sapphires.
Secret Agent Clarence a goturuyorsun ve master oluyorsun
acılacak master ilk skill passive (deffensını arttırıyor)
bundan sonrakil ilk skill lvl 62 olunca acılacak magic shield
ancak sunu tavsiye edebilirim sen archer oldugun icin yakın doguslere pek girmeyeceginden lvl 60 olunca 5 puan dex e ekle
normalde assasinler hp lerini 94 e tamamlarlar chittin shell pauldron giyebilmek icin ama sende bu pek gerekli degil o yuzden stat pointlerin hepsini dex e bas bence![signature][hline]ANY
Ares/W00tabulous
lvl62/assasin
weapons: dual mirage+7
armors :chittin +7/12 set(pad and pould)
rouge earring/+9dex earring
elf belt
black dragon neckless
dual kekuri rings
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler yeni konu açmak istemedim o yuzden bana bu baslık altında yardımcı olursanız sevınırım.. Yakında lvl 60 olucam bana neler gerekli. İnanın hıcbır fıkrım yok bu konu hakkında..
Hangı item ler gereklı ve hangı buyuler ne ıse yarar. Artı scream buyusu paraylanmı alınacak yoksa lvl atladıktan sonramı cıkıcak.Kısacası herseyı yazarsanız sevınırım...[signature][hline]Alayına İsyan! Ölümüne Cimbom...
/server irc.ttnet.net.tr DarK_KnighT
Sosyal ağlarda paylaş

yakında level 60 olacaksan, üst menu de questler yazar. Oradan level 60 questine baktiinda master olmak için gerekli olan itemleri görüceksin. level 62 olduunda da pianada bizim Master skaky var. Ona gidicen azıcık para sıkıştırıcaksın bunun eline bi kaç tane bişi götürceksin...

Dediğim yerlere baktığında gerekli olan itemleri görcen...[signature][hline]Nation: El MORAD
Race: Barbarian
Level: 55
Job: İşsizim, ne iş olsa yaparım abi.
weapon: Kullanmıyom, ellerimle öldürürüm genelde. Silah yokken atağım 63:D

[img=http://img63.exs.cx/img63/8021/sinekumitgifweb3wx.gif]
Sosyal ağlarda paylaş

Master olunca hp belli orana dusunce kırmızı ısıklar cıkmaya baslıcak defansın belli oranda artıcak. Oranları uzun suredir oynamadıgım icin tam hatırlamıyorum.
2. olarak Chitin shell giyebilceksin.

LvL 62 olunca yeni acılan skill le magelerin yavaslatma buyusunu yemiceksin.
edit: not msg islerimin yogunlu nedeniyle 30dk dır yanıt kısmında bekliyordu bu arada yazmıslar zaten aynı seyleri :)
Bu arada rouge deil roque , assasin deil assassin bunuda belirtmek istedim :)
[signature][hline]CrystaL LvL 3x Tauren Shaman Burning legion
CrystaL_Xen LvL 61 Master Priest adonis 1/2

[Bu mesaj aKuMa_Tr tarafından 28 Şubat 2005 17:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KnighT_, 28 Şubat 2005 16:55 tarihinde demiş ki:
Beyler yeni konu açmak istemedim o yuzden bana bu baslık altında yardımcı olursanız sevınırım.. Yakında lvl 60 olucam bana neler gerekli. İnanın hıcbır fıkrım yok bu konu hakkında..
Hangı item ler gereklı ve hangı buyuler ne ıse yarar. Artı scream buyusu paraylanmı alınacak yoksa lvl atladıktan sonramı cıkıcak.Kısacası herseyı yazarsanız sevınırım...

Master questini yapmak için wariorlara lycon,lupus,lobo (pendant),10 safir,10 kristal,10 opal gerekli pianadak master sky a gidip itemleri verip master olcaksın,master skillerin açılcak ilk skllin passive akuma tr nin anlattığı gibi,scream skilli lvl 62 de açılcak onun içinde bazı itemler istiyor onları hatırlamıyorum şu an parayla almıcaksın sen scream için gerekli itemleri getirdikten sonra sana scroll werilcek o scroll sürekli inventoryde buluncak sende stone alcaksın o skilli kullanmak için yalnız 60-62 arası 20-30 gün sürer sanırım çünkü lvl 60 dan sonraki atladığın her lvl de 3 yerine 5 stat point kazanıyosun bundan dolayı kestiğin her npc den yarı exp kaznıyosun baya zor 62 olmak 60 olcakmışsın umarım yardımcı olmuşumdur tebrikler......[signature][hline]Nation :EL Morad
Server :Ares
NicK :BuRiAL_TR
CLaN :TnT
LvL :6x Blade Master Warior
Sosyal ağlarda paylaş

Evet haklısın. Yanlıs bilgi icin ozur dilerim.
said:
Knixue, 28 Şubat 2005 17:09 tarihinde demiş ki:
said:
aKuMa_Tr, 28 Şubat 2005 17:02 tarihinde demiş ki:
rouge deil roque

Rogue hocam o.
[signature][hline]CrystaL LvL 3x Tauren Shaman Burning legion
CrystaL_Xen LvL 61 Master Priest adonis 1/2
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler peki bu pelerın olayı nasıl oluyor. Bi fiyatına bakıyım dedım 160m ıstedı. Bu mıllette para cokmudur anlamadım walla. Birisi bana sunun para harıcınde baska yolu warsa soleyebılır mi. Brutal yardımcı olursan sevınırım..[signature][hline]Alayına İsyan! Ölümüne Cimbom...
/server irc.ttnet.net.tr DarK_KnighT
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KnighT_, 28 Şubat 2005 20:06 tarihinde demiş ki:
Beyler peki bu pelerın olayı nasıl oluyor. Bi fiyatına bakıyım dedım 160m ıstedı. Bu mıllette para cokmudur anlamadım walla. Birisi bana sunun para harıcınde baska yolu warsa soleyebılır mi. Brutal yardımcı olursan sevınırım..

national point 144k olcak.birde zaten oparayı genelde clanca toplayıp buluyolar.en düşük pelerin fiatı 20m.[signature][hline]SERVER:Ares------------Xig
LVL:5x-------------------4x
Nick:turk_efsanesi-----------spy_cody
clan:ezberleyemdim bitürlü
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Stavanger, 28 Şubat 2005 20:10 tarihinde demiş ki:
verdiğiniz bilgi için saolun ama ben bişeyde takıldım ben şimdi lvl60 olunca chitin shell giyemiyecekmiyim :( en büyük hedefimdi :( 59 ve 60 ta hp ye 4 ekleyecektim şimdi muallakta kaldım net bi cevap gelirse sevinirim

sen 60 ol giyersin.en azından ben oyle biliom[signature][hline]SERVER:Ares------------Xig
LVL:5x-------------------4x
Nick:turk_efsanesi-----------spy_cody
clan:ezberleyemdim bitürlü
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Stavanger, 28 Şubat 2005 20:10 tarihinde demiş ki:
verdiğiniz bilgi için saolun ama ben bişeyde takıldım ben şimdi lvl60 olunca chitin shell giyemiyecekmiyim :( en büyük hedefimdi :( 59 ve 60 ta hp ye 4 ekleyecektim şimdi muallakta kaldım net bi cevap gelirse sevinirim

chtn shell giyebilmek için master questini yapman gerekli yani en az lvl 60 olmalısın daha sonrada hp 94(warior) olmalı chtn shell pauldron 94 hp istiyor bu niteliklere sahip olduunda giyebilrsin shelleri.[signature][hline]Nation :EL Morad
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KnighT_, 28 Şubat 2005 20:06 tarihinde demiş ki:
Beyler peki bu pelerın olayı nasıl oluyor. Bi fiyatına bakıyım dedım 160m ıstedı. Bu mıllette para cokmudur anlamadım walla. Birisi bana sunun para harıcınde baska yolu warsa soleyebılır mi. Brutal yardımcı olursan sevınırım..

ilk önce clanın toplam 144k np sahibi olması gerekiyor knight ve grade 3 olmak için bu şart.Dha sonra centauru kesmeye gidceksin grade 3 olduktan sonra tam bilmiyorum centaur kesmedende pelerin alınıyor gibi bişi duydum ama zannetmiyorum centaurdan anahtar cıkacak o anahtarla beraber 10m (tam hatırlamıyorum) pianada pelerin satan yere werceksin we pelerini sececeksin pelerin parası ayrı werilcek pelerinlerin fiyatı rengine we desenenine göre deişiyor.[signature][hline]Nation :EL Morad
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...