Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe vs Akçaabat Sebatspor

Fistan

Öne çıkan mesajlar

kıskanma olayi biraz abartilmis durumda..alex i alirlar adam ilk baslarda kotu oynar herkes kotu transfer bosuna aldiniz ahah moduna giriyo su an yapilan degerlendirmelere gore turkiye liginin en ii oyuncusu..anelka i alirlar daha 3 mac oynadi 2 gol atti yine sonuk derler .. takimina atsa ne olacak falan muhabbetine girilir nedir yani anlayamiyorum..1 ay sora takima tam olarak isininca neler yapabilecegini tahmin edebiliyo musunuz? gelip burda su bole bu bole diye yorum yapiyosunuz..ama gs gider tirttan birini alir super oyuncu olur 3-5 sut atar derler ki cok guzel oyuncu fenerbahce o kadar para verdi anelka i aldi ondan bile ii falan vs..ya da john carew alexten daha ii denir yuh yani..turkiyede futbolla ilgilenenlerin sorunu bi oyuncu alinca hele bi de pahali bi oyuncu olunca her mactagol atacak takimi kurtaracak zannediliyo ama sonucta 1 dolarlik adam da olsa 100 milyon dolarlik adamda olsa sonucta insan :)herkeste bi sabirsizliktir gidiyo noldu fb okadar oyucu aldi avrupada fıss..gs nin tek derdi fb olmus zaten fb e laf atmalar taraftarindan gs yetkisine kadar herkesin agzinda fb sole fb bole..kimse kendi takimina bakmiyo..gs nin uefa sampiyonu oldugu zamanlarda gs nin kadrosu resmen essiz guzellikteydi ama onlarda ilk avrupa macinda gidip uefa sampiyonu olmadilar :)biraz zaman olay sadece birazcik zamana bakiyo..tabi d aum bu zamani uzatiyo ama elbet bi gun istikrari tutturacaz..

bunlar bi yana takimimi gercekten cok seviyorum hic bi takima bok atmiyolar o bole su bole olaylarina girmiyolar guzel guzel maclarini oynayip kazaniyolar turkiye liginde(simdilik turkiye liginde ierde ne olur bilinmez :) ) o kadar laf attilar da ne oldu fb yine lider gs 100. yıl gazinda olmasina ragmen 3. bjk kotu oynamasina ragmen mac kazaniyo..siz fb gibi bunca baski altinda olmasina ragmen oynayabiliyo musunuz? hayır!ee artik bundan sora size de biraz saygı duymak duser bu takıma ama ole bisi olacaginida sanmiyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...