Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kısa süreli kapanışa çözüm

TRibula

Öne çıkan mesajlar

Oyunun kendi forumuna takılalım bence. Yada 10 günlüğüne bi forum sitesimi açsam. 10 gün sonra tekrar buraya döneriz. O foruma yazılmış güzel bilgileride buraya geçiririm?[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

Nick : PaperQueen
Clan : The_Others
Server : Ares

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]
Sosyal ağlarda paylaş

Düşündüm, taşındım, birazda kaşındım. Şöyle bişey yapmaya karar verdim :

Bir forum sitesi yapıcam (hatta şu anda yapıyorum. %60 ta) Paticik forum kapandığı anda aktifleştiricem. Bu süre içinde orda toplanıcaz. Paticik forum açıldığı anda o forumu kapatıp, o foruma yazılmış olan önemli bilgileri buraya aktarıcam..

Uyarmı size ? Ne dersiniz?[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fatihkaraca, 25 Şubat 2005 14:49 tarihinde demiş ki:
Düşündüm, taşındım, birazda kaşındım. Şöyle bişey yapmaya karar verdim :

Bir forum sitesi yapıcam (hatta şu anda yapıyorum. %60 ta) Paticik forum kapandığı anda aktifleştiricem. Bu süre içinde orda toplanıcaz. Paticik forum açıldığı anda o forumu kapatıp, o foruma yazılmış olan önemli bilgileri buraya aktarıcam..

Uyarmı size ? Ne dersiniz?

gerek bile yok aktarmana ama açabiliyosan forum olayıda uyar[signature][hline]lvl 45 glacier/light - karus - diez
lvl 46 assassin - karus -diez
(clan teklifleriniz degerlendirilir)
http://server3.uploadit.org/files/theunholy-sign.JPG
Sosyal ağlarda paylaş

Forumu kurdum, herşeyi hazır sadece açıcam...

kol.forumu.com

şimdiden kayıt olmanız için açayımmı açmayayımmı ?[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

Sosyal ağlarda paylaş

1 martta kapanıyor.
Zaten kapanana kadar buradayız. Sadece isimlerinizi kayıt etmeniz için açıcam ?[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

Sosyal ağlarda paylaş

fatih zahmet icermeyen bir seyse guzel bir fikir.irc olayına karsıyım cunku gelemem kesinlikle.is yerinden irc ye baglanmak cok sakat nuke u ve trojanıyla daha icice bir ortam ustelik mirc kuramam bu ortama.calısan arkadaslardan boyle engeli olanlar da wardır sanırım.html ustunden takılmak daha guvenli.irc ortamı pisKOPat tır zaman zaman ne yapcaı belli olmaz gelir tanımadıın tipler cd rom unu istem dısı acıp kapamaya calısır sonra yapamaynca inat eder baglantın ucar falan ....
ewde olsam tereddut bile etmem tanklarla toplarla assasin mage we battle priestlerimle girisir sawarım nuke leri trojanları ama ish yerinde sut dokmush kedi kıvamında olmak gerek
Sosyal ağlarda paylaş

28 Şubat Pazartesi saat 19:00 da "kol.forumu.com" adresini aktifleştiriyorum. Lütfen herkes bu saatte gelip nickini kapsın :)

Hayırlı olsun şimdiden 10 günlük geçici forumlarımız.

Not : Bu sırda zahmet filan olmaz. Kurdum bile. Ama herkesin online olabileceği bir saatte aktifleştirmek lazım :)
[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından 25 Şubat 2005 15:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ha bu arada arkadaslar a1 de arada bir cz de olmak uzere sabaha kadar eslantta duracagım.orc kardeshlerimizi beklerim ash sote diye bir mekan war level 55-60 arası icin hızlı xp alınabilecek biryer. baska biryerde daha bahsetmishtim ama burada da anlataym iki 55-60 arası melee karakter ortamda cok rahat dakikada 40-50k xp cıkarabiliyor.ashler surekli spawn olduklarından spawn derdi de cekmiorsunuz.aksam gelmek isteyen warsa buyursun.hele healer la gelirse heal pot derdinden de kurtulur guzel bir exp partisi cevirirz.yalnız yanınızda en azında 100-150 480mp lik mana pot bulundurun mana restsiz yapacagız cunku.
uygun bulanları eger klan parti durumu olmazsa beklerim.[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
level:5x
Ares
Moradon serbest piyasa broker ı
Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u

[Bu mesaj mrproblem tarafından 25 Şubat 2005 15:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fatihkaraca, 25 Şubat 2005 15:04 tarihinde demiş ki:
Fazla alışmayın. sadece 10 günlüğüne açılıyo :D

Paticik yönetimiyle papaz etmeyin beni :D :lol:

giricegimiz bile meçhulde sen aç zaman geçer belki gireriz. 1 martta kapanıyosa paticik beni pek saymayın para yatıyo ay başında artık sevinçten naparım bilmiyorum ama bi kablonet faturası gelicek 200 kagıtlık o büyük oranda göçertecek herhalde yine evdeyiz kısacası.[signature][hline]lvl 45 glacier/light - karus - diez

[Bu mesaj supersonicmemed tarafından 25 Şubat 2005 15:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ohannesburger 200 mil kablo parası.senin band genisligin benim kadar genis desem pek anlam ifade etmeyecek o kadar genis bi insan degilim.nasıl bir fatura o ole.gecmish olsun.ewde oturmak iidir gobek yaparsın yayılırsın flam.ahh ben de gobek yapsam bi on kilo alsam...
arkadaslar bugun erken bashladım sapıtmaya buna da bahanem hazır: haftanın son gununun wermish oldugu beyn sulanması :lol:
Sosyal ağlarda paylaş

Aynı beyin sulanması bendede var.
Tek sayfada hepsinin açılmayacağını bile bile foruma 3500 tane avatar yükledim. Sapıttı. :D

Bi nesgayfe içemde gendime gelem.[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

Sosyal ağlarda paylaş

olm ne genişligi allasen nerede bizde o para, cebimiz geniş diilki band ımız geniş olsun. açtırdım 35 kagıt ordan bi 50 kagıtta aylık parası bikaç aylıkta borç var öyle öyle 200 kagıt.[signature][hline]lvl 45 glacier/light - karus - diez
http://server3.uploadit.org/files/theunholy-sign.JPG
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fatihkaraca, 25 Şubat 2005 14:55 tarihinde demiş ki:
Forumu kurdum, herşeyi hazır sadece açıcam...

kol.forumu.com

şimdiden kayıt olmanız için açayımmı açmayayımmı ?

simdi bu geceden itibaren o tarafa gecioz di mi :)[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
level:5x
Ares
Moradon serbest piyasa broker ı
Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...