Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kısa süreli kapanışa çözüm

TRibula

Öne çıkan mesajlar

said:
Tribula_IV_, 25 Şubat 2005 10:08 tarihinde demiş ki:
amaç lvl kasmaktan ziyade muhabbet ben öle düşünüorum aa bana git arkadaşlık sitelerinde muhabbet et deme belli konuda bilgili insanları dinlemek zevk veriyor bana

+1[signature][hline]HåD£§©ik²°°³
I Love =o=
[b]KO Ares Server - Orc Rogue
[b]KO Ares Server - Orc Priest
Sosyal ağlarda paylaş

oyundan çok burda eski topicleri okuyarak zaman geçiriorum önce öğrenim sorra oynarken uygularım mantığındayım karşılıklı güzellikler de beni buraya bağlıyor yani 10 gün kapalı kalması zor olur bnm için çözüm bulalım dedim.

oQo nun sitede açılmadı daha ztn forum buraya link olacağından çözüm olmaz bu 10 günlük kayıba

çözüm bekliorum lütfen[signature][hline]Sever:ares
ID:_TRibula_
LVL:4x
Assasin
Clan:The_Army_Of_Turks
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaslar KO ustune yapılmıs bir site war isterseniz bir on gun oraya takılablirz turkce KO yardım sitesi olarak yapılmıs.Ben arada oraya yazıorm.
www.knightworld.com.tr.tc
Site daha yeni acıldı isterseniz bir sureliine oraya takılablirz.Paticik gibi farklı konuları bulunan bir yer diil sadece KO uzerine yapılmıs bi yer.
Sosyal ağlarda paylaş

hea ya:D benim abim kllanıyor. mesela hepmizi birbirimizin listesindeyiz. Birisi birine bile mail atsa lisdeki herkez görüyor. Yani birine mail atarken genel konuşada biliyoruz. mesele ben mrp. millet nbr dedim. Sizzde görüyorsunuz.[signature][hline] "Bu Sabah Bir Umut Var içimde... Nasıl Olsa Geri Gelirisin Diye. Her Şey Yerli Yerinde Yine... Bu Sabahların Bir Anlamı Olmalı...."

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...