Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Thalion Retired...

Thalion

Öne çıkan mesajlar

Valla hiç beraber oynamadık ama çok bahsettiler senden.
İşallah gerçek hayattada daoc ta olduğu gibi anılırsın:)[hline]_K_SeD_ saygıyla sunar...
Don`t trouble trouble till trouble troubles you!
kyle:Ooo BABA hoşgeldin...
baba:hoşbulduk,hoşbulduk...
kyle:BABA sen ingilizce biliyon mu?
baba:Benim kafamı bozmayın.!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Heheh Kelem kalbimdesin :P unuturmuyum hiç seni :P valla kusura bakma sende saol valla ;)

resata yok acc'ın hacklenmesinden sonra 3-4 ay daha oynamaya devam ettim, o nedenle bırakma sebebim acc'ın hack'lenmesi değil, saolsun zaten acc hack'lendikten sonra pekçok arkadaşım ellerindeki fazla acc'ları veya kendi oynadıkları acc'ları teklif ettiler ama artık benim için bu oyunda yapılabilecek pek birşey kalmadı.. Bırakma nedenim tamamen normal hayata dönmem, biliyorsunuz işim zaten bilgisayarlar ile ilgili, zaten sabahtan akşama bilgisayar başında yeterli radyasyonu alıyorum, akşamları da zaten istanbul'un tadını çıkartıyorum ve kendime bilgisayar dışında hobiler buluyorum..
önce delta force sonra cs sonra uo ardından daoc derken baktım da neredeyse 7-8 yıldır hayatımın büyük bir kısmı bilgisayar başında oyun oynıyarak geçmiş..

Sanırım artık buna bir dur demenin zamanı geldi, yaşıtlarımız evlenip çoluk çocuğa karışıyor :P ( allah korusun ) Artık sanal alemde değil biraz da gerçek hayatta başarılara imza atma zamanı geldi ;)

Hepinizi öpüyorum canlarım düzenli olarak paticik forumlarını takip ediyorum zaten, merak etmeyin ben buralardayım ;)[hline]
IT Geek, NooBi C# Developer, Network Associate, System Admin, VoIP Technician, Ex Online Gamer.. Addicted to Paticik..

Sosyal ağlarda paylaş

Hehehe yok kalsın ben almiim mümkünse.. eve özellikle kablo modemi de çektirmedim daha, ankarada kapattırmıştım, modemi fln da aldım geldim de istanbulda açtırmayı düşünmüyorum.. zaten 6-7 ye kadar işteyim, 8-9 gibi evde oluyorum anca biraz bass gitar gece bisiklet sonra duşu alıp hop yataaa ;) oyuna fln ayıracak vaktim yok valla..[hline]
IT Geek, NooBi C# Developer, Network Associate, System Admin, VoIP Technician, Ex Online Gamer.. Addicted to Paticik..

Sosyal ağlarda paylaş

yaaa tamam sen bitirmişin işi yaa.. senden yamuk çıkmas daha..
benim babam da sigarayı bıraktı, başlarda çok kıvrandı, sonra spor a falan gitti, şimdi çakı gibi oldu... yani anliyacagın başka şeyle ilgilenmek çok işe yarıo (aklının bi köşesine kazı bence ! )
zati sende de göbek var :) hem o göbek erir, hemde DAoC u tamamen silersin aklından...[hline]Seninle Cehenneme Bile Geliriz !!!
ultrAslan-Izmir
Sosyal ağlarda paylaş

Ardacım

Böhü
Böhühü
Böhühühehühühehü

Dicem ama zaten DAOC da bebabey olmadık hiç ;)
Arkadashlığımızın uo dıshında pek bir sanal boyutu olmadı, heleki sende Istanbul a geldikten sonra, iki Angaralı Istanbul chaosunda bir araya geldik... gerçi benim shu lanet olası çalıshma programım nedeni ile pekde görüşemiyoruz ama... görüshtümüsdede Istanbul u tepe taklak ediyoruz ! ;)
Tepiği koyacam zaten ishe, e o zaman da icene getiririz bu sherin altını üstüne!

mucux![hline]In sorrow nights i am the source of your hopeless fears...I am the Dark Unicorn...
Sosyal ağlarda paylaş

Hehehe dur istanbulun da artık sen yaz için nereye gidersen oranın da altını üstüne getiricez daha ;) FR'ye gidersen oraya da gelirim çalkalamaya ortamları kihkihkih[hline]

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...