Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dün Akşam Saat 04.00 - 05.30 ARASI

Zeyno

Öne çıkan mesajlar

said:
hexxhexaben, 27 Şubat 2005 09:07 tarihinde demiş ki:
Arkadaşlar bu boss event i yeni mi eklediler oyuna ben 1.5 haftadır fln oynamıorum da arkadaşlar, her gece oluomu bu olay, nerde gerçekleşio ,her serverda aktifmi beni bir bilgilendirirseniz sevinirim arkadaşlar, p.tesi tekrar oynamaya başlıcam da kaçırmayalım olayı :)

Mesajımın başında yazmıştım sanırım.Yeni bir GM geldi Saat 04.00'te ORC larda Yapıldı.Daha sonra saat 05.00 de insanlarda Asga şehrinde yapıldı.Tek güzelliği seni öldürse bile ne exp ne np gidiyordu :D güzel oluyor böyle şeyler bu arada ARES serverlarında olmuştur bu olay.2 Gece Önce.[signature][hline]Nation :EL Morad
Server :Ares
NicK :Zeyno
CLaN :YOK CLAN MLAN BOŞ TAKILIYORUM
LvL :5x Mage
Sosyal ağlarda paylaş

ya bu event cok guseldi ama cok laglıydı ve de danavar orc clanlarımız saolsun bizim pek fazla boss indirmemizin onune gecti.Mageleri gelip aoe yapıor boss lara.yazısma olayı yok iste ventrillo power! Neyse alahtan event dısında o aksam bes tane boss aldık onceisnde ve sonrasında itemlar da cıkınca klanın yuzu guldu.o sabah saat sabah yediye dogru atilla cıktıydı a1 de.biz de geyige wurduk saat altı gibi atillanın mekanında beklemedeyken.tabi bu arada sesi duyan gelmish bizle beklio.atillaya en fazla kim vurcak durumu soz konusu.ben kestirecem biraz diyip bilgisayar basındaki zewk koltuuma yayılmıs sızmıshtım.arkadasa da cıkarsa telefon et uyanayım dediydim.aradı gozlerimi actım uyku sersemiykene dibimde atillayı gordum.kalktım noliorr laaa die biraz sersem sersem bakınıp spike yerlestirdim.muhaha oldu ama gc kalmıshım ortada sandık falan goremedm.Meger dalan dalmısh sonrasında ule serhan biraz erken uyansaydın alıoduk tam ... tamam arkadashlar pardon flam derken dısarıya bi baktım gunluk guneshlik olmush hava aydınlanmısh saat yediyi gecio.hadi arkadashlar bana musaade ben yatar diip ara werdim.
bugun hafta bası ve biraz enerjik durumdaym ayrıyeten bilir cogu kisi boshbogazlıkta arada ustume kimse olamaz o yuzden bu yazı biraz uzun surdu :)
ya bi de burdan cogu kisi el morad yaww.el moradlı olasım geldi :([signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
level:5x
Ares
Moradon serbest piyasa broker ı
Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

Her kez bi gün el morad olucak:)) Atilla öyle zor bir boss değil zaten. Tek tehlikesi Healerın MAgelei iyi kollaması. Öyle pc başında uyursan daha çok boss kaçırırsın sen;)[signature][hline] "Bu Sabah Bir Umut Var içimde... Nasıl Olsa Geri Gelirisin Diye. Her Şey Yerli Yerinde Yine... Bu Sabahların Bir Anlamı Olmalı...."

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...