Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ventrillo ya da teamspeak kullanımı

mrproblem

Öne çıkan mesajlar

wala geyik dısı ciddi bir soru sordum gercekten su iki programı kullanan bilen yok mu yaw.Analtacak bir babayigit cıksa da anlatsa da ben de tesekkkur etsem[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
level:5x
Ares

Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

malezya serverinda bir cok clan sesli iletisim programı kullanıyordu ve clanda kullanmak zorunluydu.
Benim bildigim ventrillo yu kullanıyorlardı.
Ama ben hic kullanmadım ama programın mantıgı bir kisi server acıyor ve diger kisiler o kisinin ip sinden baglanıp giriyor.Surekli acık bir server olması gerek.
Kullanırsanız gercekten ozellikle cz de ve boss kesimlerinde cok isinize yarar.[signature][hline]Necromance LvL 45 Mage DieZ 1/2
aKuMa_Xen LvL 46 Roque DieZ 1/2
CrystaL_Xen LvL 61 Master Priest adonis 1/2
Sosyal ağlarda paylaş

kullanmayı dusunuorum da.Bazı acık serverların bulundugunu duydum.Programı yapanlar server da acmıs.sanırım orda kanal yaratıp digerlerinin de girmesiyle o kanala iletisimi saglıorsun.Tam emin diilim umarm wardır tam anlamıyla anlatabilecek birileri[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
Ares

Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

Ben fiil tarihinde Roger Wilco'yu kullanıyodum. Netten Rainbow Six oynarken çok gıyak iş görüyodu :D Şimdilerde Roger Wilco sanırım paralı olmuş....[signature][hline]KaKsi - El Morad Warrior
LvL - 40+
KASIMPATI_MANYAGI - El Morad - Rogue
LvL - 44(Ula bi 45 olsam da styx kullansam)
HaSeNeK - El Morad - Magician
LvL - 30+(ah bi estlant yüzü görsem)
Sosyal ağlarda paylaş

ya konu ciddi ladycim taam arada geveseliimiz tutuo olablir ama biz bu programları geveselik amaclı kullamıcaz ki.Konu patlamasn lutfen.ciddi ciddi bilgi almak istiorm[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
Ares

i love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

skype yi ben de kullandım sesi cok kaliteli ve gecikmesi de az.Onda konferans muhabbeti oluosa aslında ondan da yapılabilir ama asıl teamspeak ve ventrillo yu ogrenmeyi cok istiyorum[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
Ares

i love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

ben de bu dediklerimi KO forumlarnda gormushtum sonradan aklımdan cıkmıshtı burda bi forumda onlar ventrillo kullanıo die ventrillonun adı gecince aklıma geldi tekrar.BOSS ve CZ de bayagı rahatlık saglıomush.Yapabilirsek ii olur.Server olabilcek bi makinamızda war hazır.Ama kullanımları hakkında bilgimiz yok iste[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
Ares

i love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

valla abicim pek işe yarayacagı söylenemez hade uo olsa sote yap mote yap dersinde boss olayında malımız meydanda az büyü var zaten şunu at bunu at demek mantıksız olur zaten onları atıcak olan adam bilmiyosa hiç girmemek en iisi o işe. cz konusunda pek bir bilgim yok ama ondada uodaki yada cs deki gibi işe yarayacagını sanmıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

bir isteme nedenim de su.Klanımız saolsun muhabbette cok iilerdir.herkes cok ii anlasıo.Hani muhabbette olcaksa en azından klavyeyi oyun icin kullanmalarını engellemesn die.bazen ole bi an oluo ki hp m inmish 400 e golem wurdu wuracak healer heal basması gerekirken bi espri patlatıo o sırada,bole denk gelnce ben de kufur patlatmak zornda kalıom
cz olaynda kullananın we yararını gorenin cok olduunu duydum o yuzden de denemek istiorm[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
Ares

i love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
arkadaslar uplamak zorundayım bu konuyu.Kullanmayı bilen birileri acil anlatsın nolur.
bashka bi forumda lafı acılmıstı konu baslıgı farklıydı ve o konunun ne oldugunu bulamadıımdan oraya cevap werildi mi diye bakamadım.Ama veren varsa cevabını tekrar buraya yazabilir mi?Bu programların kullanılması ve serverlarının kullanılması uzerine bilgi istiyorum.bilen bir arkadas genishce acıklarsa cok bahtiyar olacagım[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
Ares
Moradon serbest piyasa broker ı
i love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

skype yi denedim. 2 kişi çok rahat anlaştık arkadaşla. ama üçüncü kişiyi muhabbete aldığımda lagdan harpylerde yattım..

ventrillo nun adresini bilen varsa çekip kuralım, deneyelim, tecrübe şeyedelim. Oyunda hiç lag yok biraz lag ortamı yapalım :-p :D[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

Nick : PaperQueen
Clan : The_Others
Server : Ares

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]
Sosyal ağlarda paylaş

şaka maka şöyle bir düşününce harbiden acaip işe yarar bu programlar.. oyunu bıraktım programları arıom netten.
bi gelişme sağlayan yada bilgisi olan varsa lütfen bizimle paylaşsın.[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]
Sosyal ağlarda paylaş

Teamspeak 2 Win32 Client (RC2)
Teamspeak 2 Win32 Server (RC2)
Teamspeak 2 Linux Client (RC2)
Teamspeak 2 Linux Server (RC2)[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından 27 Şubat 2005 18:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...