Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

siz sorun bir bilen cevaplasın

DeLi_CeVaT

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlarda kalıcam diyip o arkadaşlarla beraber gitmek zannedersem......[hline]karpuz, 30 April 2003 11:46 tarihinde demiş ki:
abi aşmış bişey o cici bebe
-------------------------------------------
Bu aralar ordunuzun arttığını görüyorsanız bilinki ben imzalarda gördüğüm her linke tıklıyorum.E bi zahmet artık
Sosyal ağlarda paylaş

bi kere aileye söyleme seçeneğini eleyin :)

benim planım şu şekilde:

arkadaşımda kalıcam denilir.ankaraya bilet alınır.arkadaş uyarılır.ufak bi ihtimal olsa da arkadaşın annesiyle de anlaşılır annemin her an arama ihtimaline karşı.ankaraya gidilir.gidilen gün + 1 gün daha kalınır.diğer gün otobüsle istanbul'a dönülür. arkadaştan dönercesine eve dönülür.

risk 1 - otobüste telefonum kapalı olacağından anne-baba bana bişey söylemek zorunda olduğunda kaldığım arkadaşın evini arar.annesi yoo bizde deil çocuğunuz der.s*çılır.

risk 2- ankarada herhangi bi akrabam olmadığı için bilmemne amcamlarıma gidicem falan denilemez.

risk 3 - gidip görmek istediğim arkadaşlar internetten tanışılmış olduğu için ailenin binlerce sorusu karşısında ezilip büzülünür.

sonuç : risklere rağmen denenebilitesi yüksek bir proje.gidildiğinde yaşanan eğlence göz önüne alındığında risklere değebilir.ancak sürekli akılda aile olacağından içte huzursuzluk olur.[hline]get bored..
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
said:
DeLi_CeVaT, 24 May 2003 12:49 tarihinde demiş ki:
bu konuda merak ettiğimiz veya tavsiyeye ihtiyacımız olan bi şeyi soralım,yardım edebilicek biri de cevaplasın ama bi anda soruları yüklemeyelim de kaos olmasın :)

* aileden gizli 2 günlüğüne fln şehir dışına gitmenin en iyi ve risksiz yolu nedir..?[hline]get bored..

senın yas kac?
sanırım kucuksun,yoksa gıdıpte sehır dısına degıl,yurt dısına cıkmak ıcın bıle ne yalan soylerım nede ızın alırım.[hline]Simofle
Limonum
-.-. --...--. .-.-.-.... ..-..-...-.-....-....-.-...-.... ---.-....--.-..--.-
Sosyal ağlarda paylaş

bende katılırım ve yalan sölemeye alışmayın ;gerçekten zorunda kaldıınızda bile başka bi yol bulmaya çalışın; şaka falan olsa bile fazla yalan sölemein = sölemezseniz arklarınızın en çok güvendii kişilerden olabilirsiniz(bence sölememeye deer)[hline]feel nature's wrath...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mephisto_, 06 June 2003 20:00 tarihinde demiş ki:
internette tanıştığınız insanlara hemen evinde kalabilicek kadar güvenmeyin derim ben

hemen değil ki, bi yıldan uzun süredir tanıdığım ve yüzyüze olarak da birkaç kez görüştüğüm insanlar.olay o değil taktik verin..[hline]get bored..
Sosyal ağlarda paylaş

Wissy denen kişi (Wi$) ile tophanede nargile içerken polis baskınına yakalanıp yanımızda nufüs kağıdı bulunmadığı için geç kalmıştık.Malum adamla netten tanışmıştık 1 senedir tanışıyoruz ama kalmışlığımız felan yok.Neyse bu dedi gel bize kal ok dedim.O zaman kaş maşta delik değil dedim asosyal taklidi yapayim.Ama ailesi felan oldukça anlıyışlıydı.Sonra deldirip değildimizde biraz sorun yaşamadık değil tabii =).

Gerçi yaşına bağlı bizimkiler saygıdan dolayı yoksa izinden dolayı bir problem yok.

Senin yaş kaç?16 -17 ise gidersin yani çok zor değil en fazla akrabada kalırsın.[hline]R4 Assasin Alex'i Elensar
Cold as Corpse.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
said:
Alexi_Septimus, 07 June 2003 00:33 tarihinde demiş ki:

Senin yaş kaç?16 -17 ise gidersin yani çok zor değil en fazla akrabada kalırsın.

yaş 17 ama akraba yok ehe neyse kesin bi sonuç çıkmadı zaten arkadaşlar buraya gelio gitmeyi erteleyebilirim konunun yönünü değiştireyim.

toplumumun denyo kesimi kapıcılık mesleğine hep tukaka gözüyle bakarken (hiç bi zaman anlayamadığım bi mantıktır) neden kapıcılara '' efendi '' der..? (örnek: zeki efendi bana bi ekmek.. )[hline]get bored..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...