Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rogue Hakkında birkaç öneri?

Syn

Öne çıkan mesajlar

Selam
Ben Knight Onlinea yeni başladm o yüzdn bu oyun hakkında yeterince fikrim ve deneyimim yok.O yüzden size sorularımı yöneltiorum.

1-Ben Rogue bir character açtm.Arkadaşm bana Assasin tavsiye etti,Archer fazla damage veremiyormuş.Sizce ikisinin iyi ve kötü tarafları nelerdir?
2-Styx nedir?Birisinde gördüm Artifact gibi bişi sanırım.Doğrumu?
3-Daha level 18im.Daggerdan başka kullanabileceğim silah var mı?
4-Assasinin yanına biraz explore almak istiyorum.Nasıl olur?

Teşekkürler..[signature][hline]For every action,there's an equal and an opposite reaction..
Sosyal ağlarda paylaş

yaa assas olcan yada archer yanınada explore alcan assain daha iyi ama cok masraflı silahı daggerları falan ama daha yiidri archerda.Başlarda aslında archere daha iyi de sonra assin farklı yani[signature][hline]name:undertakeres
lvl:60 a az kaldı
np:0+ göremedim daha sawasta kazaan cz de yat
clan:New_Order pelerinli (mavi)
server:d1 d2 few day da gelcek ay oldu

Sosyal ağlarda paylaş

Valla idda etmeyeyim ama normal şartlarda 1-1 de genelde herkesi showerla alıyorum
ama üstüm full +7 ve + alınabilinecek en iyi zımbırtılar

Orc
level 61
shadow vain
30k np (burda kaldı valla tüm para bitti artık para kasıyom)
clanı bile var ama clana adam bulamıyor
200 k günlük geliri var (hala anlamadım ama sanırım adam öldürdükce veriyo bu 200 ü)
Sosyal ağlarda paylaş

aslında bi hesap yaptımda belki uygulaması yanlıştır sizde bi yorum yapın. assassin olucaksın ama ek olarak archer/explore vericeksin. mesela multinde olucak heal da olucak hem macro yapabiliceksin hem yaratık keserken işine yaricak. ama lvl 55 ten sonra tamamen assassin/explore a dönüceksin.[signature][hline]lvl 45 glacier/light - karus - diez
lvl 46 assassin - karus -diez
(clan teklifleriniz degerlendirilir)
http://server3.uploadit.org/files/theunholy-sign.JPG
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi ben shardlarımı +8 cıkmaya claışırken patlatınca elimde +6 ironlardanda birini +7 ye cevirince chr da fazla para kalmayınca tekara kasmaktansa okcuya cevirdim
1 lag gercekten önemli ki archer çok avantajlı
2 yaş faktörü önemli assainde deli gibi koşturuken şimdi yerimde sabit dikili rahatım Baaşım dönmüyor
3 Shower çok önemli sağnağa tutulan geri dönüp kacmaya çalışıyor
4 hayatımda hic bir zaman 2 archer kesmemiştim ama şimdi 2 assainı bana dalarken kestim
5 Ben archerı sevmeye başladım
AMA bunları söylerken shadow vain olduğumuda unutmayın
Söylediklerim ares serverı için gecerlidir
Sosyal ağlarda paylaş

said:
experienced, 26 Şubat 2005 15:07 tarihinde demiş ki:
nikin ne pot..gel benide teke tek al.nick darkness..assasin rulez archer takılmayın hamallıktır ..anca ksler

This is a joke !!!

New player with 2h exp can come up with a better guide.

Archers are way better for lvlUp then sins, they just suck at pk before lvl60. Its hard to hit a sliding oponent. After 60 the sins are owned easy by an archer.

ARCHERS CAN SPAM THEIR SKILLS

If you hear "I do 25% more dmg with my assasin" just ignore it. Why?
Cause they do it but with a skill with 5 sec cooltime. In 5 sek archer can shoot 5 arc shots. Show me an assasin that can do this kind of dmg without taking the chance of geting hit.

If you want to lvlUp fast with a rogue pick archer. Hunt orcs. All kinds of orcs. Lard at 35-40, Hai at 40-43, Blade 43-45 and then move to trons. This way you can make 1%/min until you hit 50. No other chartype can make such quick exp solo. And just ask the aoe mages how much money do they get from harpys or dts - 0. Orcs drop FP all the time so you can make some good money and you'll never have to buy mana pots again. You won't be able to do proper pk before 60, but hey this is a lvlUp guide.

Bunu sana cevirmemi istermisin ben üsendim ama kısacası assainın %25 daha fazla damagı anca 5 saniyede bir yapabildiğini bun surede ise archrın 5 arc shot vurabilecegini ve assainin level 60 bir archrı kendini kaydırarak vurdurmasını engellemesinin mumkun olmadıgını level 60 archrın ıskalamayacagını falam anlatıyor yani oyunun bünyesinde Shadow vain elinde iyi bir silah varsa gercekten pvp de güclü
ben senin gibi çok assain aldım aksama insallah burdasındır bir zamanlar bende assindim ama archer gucunu gordukten sonra
Sosyal ağlarda paylaş

experienced öncelikle komplexli bir yapın oldugunu ve konuyla 0 alakası olan yazılar yazdıgını belirtmek isterim.

2. olarak ben assassindim lvl 46 oldum archera çevirdim skillimi lvl kasmak daha kolay olur solo yaparım diye fakat o kadar dengesiz atışlar oluyorki 300-900 arası vuruyorum lamia ya arch shotla üstümde chitinde yok buffta yok direk yatıyorum lamia ipini koparttıgında. bow um +5 ironx 183+72 dex var hp 90. ilk etapta ne yapmam gerekir ? birde çok mana potion gidiyor orclarda kassam bile lootladıgımdan fazlası gidiyor. damageı nasıl ortalayabilirim yada ortalama imkanı var mı? mesela 300-400-500-300-900 koyuyorum hangi shotları kullanırsam daha standart damage vururum?[signature][hline]lvl 45 glacier/light - karus - diez
lvl 46 assassin - karus -diez
(clan teklifleriniz degerlendirilir)
http://server3.uploadit.org/files/theunholy-sign.JPG
Sosyal ağlarda paylaş

said:
experienced, 27 Şubat 2005 20:43 tarihinde demiş ki:
benim gibi asasinle kac defa hayatında bire bir yaptın..?175k np yaptıksa bosuna konusmuyorum burda..oole haybe skillere basarsen asasinde zaten bi boq olmassın hjm..ben herzaman cz deyim..gorursen beni oyunda pm..mora artuk nerde konusursak gel cz ye yapalım..gorursun o zaman assasin bosmu diiilmi...

valla ben iyiyim sen iyisin olayı bayar bu forumlar insanların birbirine yardım etmesi içindir bendede 30k np var 200k maas alıyorum dalan assainler sayesinde cz ye gel demissin ormusun insanmısın orcsan bana nasıl dalıcan hem neden cz arena varken anlamadım cz yi hem burda kimin daha iyi onynadığı deil dikkat edersen ben kendimden bahsettim assainken nasıldım archerken nasıldım kimseden ustun oldugumu belirmetim ama merak ediyorsan gelirsin arenada bakarız 2 chrda 1500hp 300 defans la buflanır ki sartlar esitlenir zaten bu kadar iyiysen tum ustun +7 dir ve elindekinlerde +6 veya +7 shardır bendede +7/70 iron var ustumdekinlerde +7 yok ustundekinler +7 deilse onuda esitleriz soyunuruz geceriz karsılıklı basarız tuslara ilk kim olurse potsuz anlarız kim daha cok damage veriyo archermı assainmi bu konuya ben daha iyiyim sen daha kotusun ben czde gezerim arenaya bile ugramam muhabbeti ne kadar yakısıyorsa sanırım sende bu forumlara o kadar yakısıyorsun
Sosyal ağlarda paylaş

:D ilk basta bir özür dliyorum buradaki arklardan buraya mesaj yazan benim accountu açık unutmusum oda burada gördüğü yanlıs bi bilgiyi düzeltmek istemiş sonuçta siz burada ya biyerde yazılan bi bilgiyi buraya taşıyorsunuz yada kendi deneyimlerinizle sabitleştirdiğiniz şeyleri ,burada size bi saygızılık varsa özür ,ama eyer Darkness bi bildiği varsa buraya bu konuyu açmıştır.Bence onada biraz saygı gösterin.sonuçta kendini tatmin etmek isteyecek olasa burada kendi accountunu açar ve bilmişlik taslardı ama böle bi insan deil sadece bi yanlış anlaşılma oldu .ve 175k np var demesi deneyiminin sizden daha fazla olduğunu göstermek için buda tecrübelerinin benden ve sizden fazla olduğunu gösterir .hiç bi egoistliği yok...!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...